Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Koronowo MTB Maraton 2024. Wydarzenie coraz bliżej

Dodano: 01.04.2024 | 10:42

Na zdjęciu: Tradycyjnie start i meta zlokalizowane będą na Pieczyskach

Fot. archiwum IN

Zakończyły się zapisy online do tegorocznej edycji Koronowo MTB Maraton. Zarejestrować online mogą się jeszcze (do 10 kwietnia) uczestnicy Pucharu Polski na dystansie długim.

Impreza odbędzie się 13 kwietnia. Już teraz na liście uczestników (na wszystkich dystansach – dorośli, rodziny, dzieci) jest 909 zawodników. Zapisać będzie można się jeszcze w biurze zawodów 12 kwietnia (hala sportowa Koronowo ul. Wąskotorowa godz. 16-19) i 13 kwietnia (Pieczyska ul. Warszawskich godz. 8-10). Pakiety startowe zostały już wyczerpane. Limit uczestników wynosi 990. Uwaga – miejsc na dystansach dziecięcych brak.

Tradycyjnie start i meta zlokalizowane będą na Pieczyskach. Dystans długi to 93 km, a średni 48 km. Będzie też dystans rodzinny na 20 km oraz zmagania dla dzieci (od 3 do 11 lat na dystansach od 940 metrów do 3,13 km). Dzieci ścigać będą się na Pieczyskach. Dystans średni i długi poprowadzony zostanie m.in. przez zaporę w Pieczyskach, lasy w okolicach Romanowa i Srebrnicy, wymagający Park Grabina, most gościeradzki, lasy w Samociążku, tereny przy jeziorach Białe i Lipkusz.

Start imprezy na dystansie długim zaplanowano na godz. 11. Uczestnicy dystansu średniego wystartują pięć minut później. Dystans rodzinny wystartuje o godz. 11.15 O godz. 11.20 rozpocznie się rywalizacja wśród dzieci. Zamknięcie trasy maratonu na wszystkich dystansach o godz. 17. Pierwsze dekoracje rozpoczną się o godz. 12.15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodów np. godzin startu oraz dekoracji zwycięzców poszczególnych dystansów, o czym poinformuje zawodników przed startem.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać na stronie internetowej wydarzenia. Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Koronowie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
17 dni temu

Pan Piotr Kazimierski podobno wice burmistrz, pytany na SRM przez Panią radną Katarzynę Szulta- Romaniuk już określił kiedyś słowami co może nas spotkać na tej imprezie a są to; kupa zabawy , kupa śmiechu , kupa błota jaki i kupa przyjemności Pani radna pomimo kupy roboty – w jego ocenie znajomosci języka Polskiego i zwrotów w dialogu z kobietą gdzie młodzież i dzieci biorą również udział i przykład z dorosłych osób . Pozdrawiam patrz Sesja mogę podać Nr… i datę wystarczy poprosić .

Bacaglaca
Bacaglaca
16 dni temu

Marian z twego wpisu wnioskuję, że wyszła ,, kupa kupy ,,

Janusz
Janusz
16 dni temu

Kupa może i wyszła ale u Mariana z butów wraz ze słomą

Janusz
Janusz
16 dni temu

Urząd nie jest żadnym organizatorem, jedynie się „dokleił” do imprezy.

To prawda
To prawda
16 dni temu

Kazimierski był organizatorem , i użył dokładnie takich określeń podczas sesji pytany przez radną która poprosiła go o krótką recenzje jako dyrektora hali widowiskowo sportowej imienia Mikrutów w jednej dziesiątej .