Koszykarki Artego już w strefie medalowej!
Dodano: 02.04.2016 | 22:19Na zdjęciu: Tomasz Herkt może już myśleć, jak przygotować swoje podopieczne do meczów półfinałowych.
Fot. ST/archiwum
Koszykarki Artego Bydgoszcz wygrały w sobotę w Sosnowcu i awansowały do półfinału rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet. W następnej rundzie rywalem podopiecznych Tomasza Herkta będą zawodniczki MKS-u Polkowice, które pokonały Basket Gdynia. Awans, dzięki pokonaniu Energi Toruń, wywalczyła już także Wisła Can-Pack Kraków.
Ćwierćfinał Tauron Basket Ligi Kobiet (II mecz)
JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- ARTEGO BYDGOSZCZ 52:79 (8:18, 16:20, 18:22, 10:19)
Artego: Carter 18, Morris 14, Międzik 14, Reid 11, Pawlak 9, Koc 8, McBride 4, Szybała 1, Faleńczyk 0, Puss 0.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















