Koszykarska Astoria odkrywa kolejne karty w składzie. Jeden zawodnik odchodzi z drużyny
Dodano: 13.06.2019 | 10:58Na zdjęciu: Jakub Dłuski (z piłką w ręku) nadal będzie graczem Enea Astorii Bydgoszcz.
Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum
Trwa budowa składu Enea Astorii Bydgoszcz na nowy sezon w Energa Basket Lidze. Klub w czwartek poinformował o kolejnych zmianach.
Po tym, jak kontrakt z klubem podpisał nowy szkoleniowiec – Artur Gronek, a jego asystentami będą Grzegorz Skiba i Hubert Mazur, dzisiaj nadszedł czas informacji o kolejnych roszadach kadrowych.
W drużynie nadal występować będzie Jakub Dłuski, który przedłużył kontrakt z drużyną. Wcześniej taki sam krok zrobił doświadczony Dorian Szyttenholm. Jednocześnie w barwach bydgoskiej Astorii nie zobaczymy już młodego Jakuba Kondraciuka, który zdecydował się na zmianę barw klubowych.
Niebawem „Asta” ma ogłosić nazwiska kolejnych zawodników w składzie.
- Bydgoszcz Hip-Hop Festival. Następne muzyczne karty odsłonięte - 11 czerwca 2026
- ABRAMCZYK Polonia zaczyna rundę rewanżową. Podano skład na mecz w Krośnie - 11 czerwca 2026
- Cztery sparingi przed II ligą. Zawisza ogłasza plan przygotowań do sezonu - 10 czerwca 2026


















![Enea ABRAMCZYK Astoria wygrywa z Decką Pelplin i umacnia się na prowadzeniu w tabeli I ligi [ZDJĘCIA] 7-03-2026_koszykówka_Pekao I Liga Koszykarzy_Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Decka Pelplin_Martyce Kimbrough – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/7-03-2026_koszykowka_Pekao-I-Liga-Koszykarzy_Enea-Abramczyk-Astoria-Bydgoszcz-Decka-Pelplin_Martyce-Kimbrough-SF-150x150.jpg)

