Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kradzież na terenie bydgoskiego warsztatu. Złodzieje zabrali portfel [WIDEO]

Dodano: 18.01.2024 | 16:05

Na zdjęciu: Rozpoznanie mężczyzn z tego nagrania może być trudne.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób, które dokonały kradzieży na terenie warsztatu samochodowego.

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce 5 stycznia 2024 roku w godz. 18:30-19:30 na Osowej Górze, na terenie warsztatu samochodowego przy ul. Sępiej 13. Wizerunek sprawców zarejestrował monitoring.

Policja podaje, że obaj mężczyźni mieli około 60 lat. Pierwszy z z nich był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie, buty sportowe koloru czarno-białego, a na głowie miał założoną czapkę koloru niebieskiego. Drugi z nich miał na sobie ciemne spodnie, kurtkę koloru niebieskiego, a na głowie czapkę koloru ciemnego.


CZYTAJ TAKŻE: Potrącenie na Osowej Górze. Policja szuka świadków


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie w godz. 07:30-15:30 pod numerem telefonu 47 751 13 78, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III-E 108/24.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
2 miesięcy temu

Ale gdzie to wideo jest. Ja nie widzę gdzie tu kliknąć, żeby się jakieś wideo się odtwarzało. A może policja lub redakcja mogłyby zrobić jakieś sensowne zbliżone foto, żeby można było się przyjrzeć z bliska.

Benc Benc 12
Benc Benc 12
2 miesięcy temu

na tym filmiku trudno rozpoznać marki samochodów a co dopiero zidentyfikować osoby po ich wyglądzie