[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Młodzi mężczyźni okradli pustostan na Szwederowie. Wcześniej wybili w nim okno

Dodano: 11.02.2022 | 16:20

Na zdjęciu:

Fot. Archiwum

W ręce policjantów z bydgoskiego Szwederowa wpadło dwóch młodych mężczyzn, którzy włamali się do jednego z pustostanów na osiedlu. – Usłyszeli już zarzuty – mówią funkcjonariusze.

22- i 25-latek zostali ujęci przez policjantów w środowy (9 lutego) wieczór, bo to wtedy do funkcjonariuszy wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do jednego z pustostanów na Szwederowie. – Funkcjonariusze na gorącym uczynku przyłapali dwóch mężczyzn wykręcających krany i wyrywających kable elektryczne ze ścian – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Jak wynika z relacji policjantów, część zrabowanych przedmiotów była już przez mężczyzn przygotowana do wyniesienia, ale pustostan był przez nich upatrzony już wcześniej. – Kilka dni wcześniej wybili okno w okradanym przez nich pustostanie – dodaje Słomski i podkreśla, że straty zostały oszacowane na ponad 2 tysiące złotych.

Zatrzymani mężczyźni już usłyszeli od policjantów z komisariatu Bydgoszcz Szwederowo zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments