Bydgoszcz
1C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 5 • L -1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaNowe punkty Kroczek Lody Naturalne. W Bydgoszczy i Osielsku
kroczek lody naturalne
01.05.2022 | 20:59

Nowe punkty Kroczek Lody Naturalne. W Bydgoszczy i Osielsku

Na zdjęciu: Popularna sieć otworzyła nowy punkt w Bydgoszczy

Fot. mat. Kroczek Lody Naturalne

Sieć Kroczek Lody Naturalne otworzyła w ten weekend dwa nowe punkty. Pierwszy z nich powstał w Bydgoszczy, a drugi – w Osielsku.

W sobotę, ostatniego dnia kwietnia, otwarty został kolejny punkt w Bydgoszczy. Kroczek Lody Naturalne działa teraz przy ulicy Żmudzkiej 26. – Mamy najpyszniejsze lody w galaktyce oraz kawę rzemieślniczą prosto z Brazylii! Jeśli chcecie posmakować pistacji, szpinaku, słonego karmelu, to nie czekajcie za długo i wpadajcie – zachęcają właściciele.

1 maja otwarty został punkt w Osielsku przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Wadowickiej. – Oprócz lodów mamy kawę, zimne napoje oraz dużo miejsca dla Was i waszych dzieci – zapraszają właściciele.

Kroczek Lody Naturalne – punkty w Bydgoszczy

Punkt przy Żmudzkiej to trzeci, który działa w Bydgoszczy. W kwietniu sieć otworzyła się na plaży przy ul. Przyrzecze 12 oraz przy ul. Rydygiera 2 w Bydgoszczy.

Kroczek Lody Naturalne oferuje lody mleczne i wegańskie. – Wytwarzanie lodów od kilkudziesięciu lat jest naszą rodzinną tradycją. Stało się to również naszą wspólną życiową pasją. Żyjąc w zgodzie z odwiecznym rytmem przyrody, tworzymy lody z płodów naszej ziemi: świeżego mleka, śmietanki, jaj, owoców. Czerpiąc z bogactwa wyjątkowego rejonu Warmii i Mazur, zamrażamy w lodach smak tego co daje nam sama natura – mówią Magdalena i Wojtek Kroczek, cytowany za oficjalną stroną sieci.

Nowe punkty Kroczek Lody Naturalne. W Bydgoszczy i Osielsku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments