[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Książki na jesienny wieczór. Wygraj jedną z nich [KONKURS]

Dodano: 16.10.2017 | 12:58

Na zgłoszenia czekamy do środy, do godz. 20:00.

Na zdjęciu: Do zdobycia są książki literatury kobiecej.

Fot. wolny dostęp

Redakcja portalu Metropolia Bydgoska.pl, a także Wydawnictwo Czwarta Strona mają konkurs dla czytelników. Wygrać można kilka książek z literatury kobiecej.

„Apetyt na więcej” Agnieszki Olejnik oraz „Właśnie dziś, właśnie teraz” Karoliny Wilczyńskiej – te tytułu trafią do naszych czytelników. Obie książki przedstawiają historię kobiet, które muszą zmagać się z różnymi problemami oraz walczyć o własne szczęście. Olejnik opowiada o Ewie, która postanawia zakończyć swój pozornie idealny związek i zawalczyć o prawdziwą miłość. Natomiast Wilczyńska prezentuje historie trzech różnych kobiet, których losy splącze nieszczęśliwy wypadek.

Aby wygrać jedną z książek należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w tytule wpisując „JESIEŃ”, a w treści podając imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do środy, do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.