Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kujawsko-Pomorska policja w żałobie. Nie żyje rzecznik żnińskiej komendy

Dodano: 21.02.2024 | 15:42

Na zdjęciu: Kom. Wioleta Burzych związana była z Komendą Powiatową Policji w Żninie, a w ostatnich latach pełniła funkcję rzecznika prasowego komendy.

Fot. KPP Żnin

Kujawsko-Pomorska policja w żałobie. Minionej nocy (20/21 lutego) zmarła kom. Wioleta Burzych, która zawodowo była związana z Komendą Powiatową Policji w Żninie.

Służbę w żnińskiej jednostce kom. Burzych rozpoczęła w 2008 roku od pracy w ogniwie patrolowo-interwencyjnym, zaś potem przeniosła się do zespołu do spraw wykroczeń i profilaktyki społecznej. Od 2017 r., była z kolei rzecznikiem prasowym komendy. – Tę funkcję rzetelnie wypełniała niemal do ostatnich dni swojego życia – czytamy we wspomnieniu na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji.

W ostatnich latach kom. Burzych zmagała się z poważną chorobą nowotworową piersi, jednak mimo tego do ostatnich dni była aktywna zawodowo. – Dała się poznać jako osoba empatyczna, niezmiernie zaangażowana w swoją pracę, którą wykonywała z wielkim profesjonalizmem. Zawsze pomocna i nieobojętna na ludzką krzywdę – wspominają ją koledzy z jednostki.

Kom. Wioleta Burzych zmarła minionej nocy w wieku 41 lat.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments