Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kujawsko-Pomorskie z nagrodami na Camerimage. Za spoty promujące region [WIDEO]

Dodano: 08.12.2022 | 12:45

Na zdjęciu: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego zdobył nagrody w czterech kategoriach.

Fot. fot. Andrzej Goiński

Cztery statuetki trafiły do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tegorocznym konkursie Spotów Reklamowych „Fundusze europejskie w kadrze”. Konkurs odbywa się w ramach festiwalu Camerimage. W tej edycji obecni byli przedstawiciele wszystkich 16 województw, a o statuetki walczyło 14 instytucji. 

Celem konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej zaangażowanymi we wdrażanie funduszy europejskich i promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania społeczeństwa. Zgłaszane spoty musiały dotyczyć wybranego działania współfinansowanego z ze środków unijnych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz promować fundusze europejskie. Spoty oceniało jury w składzie: Maria Galewska, Wojciech Bizub, Janusz Gauer i Jan Majle.

Gala wręczenia nagród odbyła się w czwartek (17 listopada) z udziałem wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego oraz zaproszonego gościa, którym była aktorka Weronika Rosati. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego zdobył nagrody w kategoriach:

  • Nagroda w kategorii spot do 3 minut
  • Nagroda specjalna jurorów w kategorii spot do 45 sekund
  • Nagroda publiczności w kategorii spot do 45 sekund
  • Nagroda publiczności w kategorii spot do 3 minut

Wyróżnione spoty zawierające wątki zarówno bydgoskie, jak i toruńskie można zobaczyć na kanale YouTube „Lubię Kujawsko-Pomorskie”, a jeden z nich prezentujemy poniżej:

Organizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu oraz Fundacja Tumult.