Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kultowe burgery z dowozem do domu. Pasi Dostawa już dostępna!

Dodano: 10.12.2020 | 11:00

Na zdjęciu: W Pasi Dostawie można zamówić wszystkie pozycje ze standardowego menu lokalu oraz dodatkowe zestawy specjalne.

Fot. mat. Pasibus

Pasibus umożliwił mieszkańcom Bydgoszczy i regionu dowozy swojego jedzenia za pośrednictwem Pasi Dostawy. Lokal na Starym Rynku to trzynasty punkt marki, w którym można korzystać z tej opcji.

Pasibus to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Jej pierwszy lokal w Bydgoszczy pojawił się w samym centrum miasta w czerwcu br. Spróbować w nim można nie tylko burgerów. W menu znajdują się też m.in. sałatki, frytki, smażone bataty, nachosy, kulki serowe czy napoje.

CZYTAJ TEŻ: Pasibus Bydgoszcz zaprasza do siebie. „Nie zamykamy się tylko na mięsożerców” [ZDJĘCIA]

Od połowy listopada jedzenie z bydgoskiego Pasibusa można zamawiać poprzez autorską sieć dostaw określaną jako Pasi Dostawa. Po raz pierwszy usługa została uruchomiona pod koniec kwietnia br. we Wrocławiu.

Pasidostawa.pl to serwis, który zapewnia dostawę naszych burgerów i dodatków do każdego wygłodniałego Pasibrzucha w jak najkrótszym czasie. Duża flota aut i rowerów pozwala nam na docieranie w najdalsze zakątki już 9 miast – tam, gdzie jedzenie z dowozem nie jest jeszcze powszechne. W końcu w czasie pracy zdalnej każdy zasługuje na odrobinę Pasiprzysmaków, nawet jeśli mieszka na obrzeżach – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

W Pasi Dostawie można zamówić wszystkie pozycje ze standardowego menu lokalu. Dodatkowo Pasibus skomponował 3 specjalne Rasowe Zestawy – Dla Ciebie, Dla Dwojga i Turbo Set, oferowane jedynie na Pasidostawa.pl. Każdy z nich dostępny jest w 2 opcjach, zawierających inny rodzaj burgera, frytki i lemoniadę. We wszystkich burgerach można bezpłatnie wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

Pasi Dostawę można zamówić poprzez stronę internetową www.pasidostawa.pl. Jej koszt zależny jest od lokalizacji, a także odległości od lokalu realizującego zamówienie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.pasibus.pl oraz na fanpage’u Pasibus Bydgoszcz.

pasidostawa-25