Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kupujesz, bawisz się, smakujesz…

Dodano: 07.02.2017 | 08:08

Ferie pełne zabawy, smaku i emocji!

Na zdjęciu: Plakat akcji.

Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy weekend Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz stanie się miejscem pełnym smaku i emocji. A wszystko za sprawą kulinarnych atrakcji, które czekają na gości. W dniach 11 i 12 lutego, na chwilę przed Walentynkami, galeria będzie docierać do serc swoich klientów w myśl przysłowia „przez żołądek do serca! Do zdobycia wyjątkowa książka.

W zimowe ferie na klientów Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz czeka wiele atrakcji. „Przez żołądek do serca” to stary sposób przez wielu sprawdzony i uwielbiany. Dlatego tuż przed dniem zakochanych, w przekonaniu, że samodzielnie przygotowana kolacja walentynkowa, to piękny i słodki wyraz miłości i zaangażowana, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaplanowało wyjątkową akcję kulinarną. Do zdobycia książka pt. „Gotowanie dziecinnie proste” autorstwa Artura Smołucha, młodego aktora, który postanowił podzielić się z czytelnikami tajnikami kuchni swojej babci Leokadii. Prostota i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, a także innowacyjne propozycje kuchni współczesnej reprezentującej idee „gotuj szybko i zdrowo” – mnóstwo pomysłów na śniadania, kolacje, przekąski i desery.

Aby zdobyć książkę pełną myśli o tych, których kochamy, wystarczy w dniach 11 i 12 lutego dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 100 zł w butikach galerii handlowej, a następnie okazać paragony w punkcie obsługi konkursu. Na uczestników zabawy czeka aż 300 egzemplarzy książki, przy czym dzienny limit książek za paragony wynosi 150.

A to nie koniec kulinarnych niespodzianek. Z racji ferii zimowych Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz pomyślało również o zabawie dla najmłodszych. W godzinach 13.00 – 17:00 będą działały strefy kreatywno-kulinarne, gdzie dzieci nauczą się komponować zdrowe sałatki owocowe czy wykonają zdobienia ciasteczek.

Weekend pełen smaku i emocji odbędzie się 11 i 12 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Paragony będzie można wymienić w punkcie obsługi akcji od godziny 10:00 aż do momentu wyczerpania się limitu dziennego książek. Strefa kulinarna dla dzieci będzie działać 4 godziny, start od godziny 13:00.