Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 2 • L 2
9C
Wt
10C
Sr
6C
Czw
2C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleLatami ukrywał się przed odsiadką w areszcie. Bydgoscy policjanci zatrzymali go na Mazurach
21.02.2021 | 07:13

Latami ukrywał się przed odsiadką w areszcie. Bydgoscy policjanci zatrzymali go na Mazurach

Do akcji zatrzymania doszło w czwartkowe popołudnie.

Na zdjęciu: W zatrzymaniu 38-latka, bydgoskim kryminalnym pomogli policjanci z Ełku i Olsztyna.

Fot. KWP Bydgoszcz

Ponad piętnaście lat ukrywał się przed organami ścigania 38-letni mężczyzna. Poszukiwany bydgoszczanin wpadł w ręce kryminalnych w Ełku.

Poszukiwania 38-latka prowadzili policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób. Jak słyszymy, mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi, które zostały wydane przez Sąd Okręgowy i Rejonowy w Bydgoszczy. – Poszukiwany miał do odbycia sześć lat kary pozbawienia wolności za dwa rozboje, w tym jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Mężczyzna przez ostatnie lata skutecznie ukrywał się przed policjantami. Do czasu. Kryminalni w toku prowadzonego postępowania sprawdzali każdy trop w tej sprawie. – Jeden z nich doprowadził kryminalnych do województwa warmińsko-mazurskiego, a dokładnie do Ełku – dodaje kom. Słomski i precyzuje, że przy współpracy policjantów z komend w Ełku i Olsztynie ustalony został prawdopodobny adres przebywania poszukiwanego.

Do akcji zatrzymania mężczyzny doszło w czwartkowe (18 lutego) popołudnie. – Około godziny 13:00, przed jedną z posesji na obrzeżach Ełku, funkcjonariusze zauważyli typowanego mężczyznę – opisuje kom. Przemysław Słomski. 38-latek został zatrzymany, a później doprowadzono go do komendy w Ełku, gdzie trafił do policyjnego aresztu, w nim będzie oczekiwał na doprowadzenie do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe lata.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści