Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Łazienkowa mafia. Tym razem zatrzymano złodzieja szczoteczek do zębów

Dodano: 28.02.2023 | 10:11

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali złodzieja.

Fot. SF

W poniedziałek informowaliśmy o kobiecie, która w Piotrkowie Kujawskim ukradła kilkadziesiąt sztuk papieru toaletowego. Jak się okazuje, kilka dni temu w Kruszwicy zatrzymano złodzieja… szczoteczek do zębów.

Policjanci zostali powiadomieni o sprawie w końcówce grudnia ubiegłego roku. Sprawca po wejściu do drogerii zabrał 46 sztuk zamiennych końcówek szczoteczek do mycia zębów. Straty wyceniono na ponad dwa tysiące złotych.

– Policyjna praca nad sprawą nie dała początkowo rezultatów w postaci ustalenia osoby, która dopuściła się kradzieży. W lutym tego roku nastąpił przełom, gdy policjanci uzyskali informację o tym, kto może stać za przestępstwem. Drążąc temat ustalili, że w dniu kradzieży do Kruszwicy samochodem przyjechał 32-letni włocławianin. Wszedł do sklepu i ukradł akcesoria do szczoteczek, a następie pospiesznie wyjechał z miasta – mówi asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie mieszka podejrzewany. Usłyszał on zarzut kradzieży. Już wcześniej odbywał 3 lata i 10 miesięcy pozbawienia wolności z tego samego powodu. Odsiadkę zakończył w październiku 2022. Z powodu recydywy grozi mu więc teraz nawet więcej niż 5 lat więzienia.

W poniedziałek informowaliśmy o kobiecie, która ukradła 43 opakowania papieru o wartości ponad 600 złotych. Czytaj więcej TUTAJ

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments