Bydgoszcz
-0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 1 • L -1
-0C
Wt
1C
Sr
-0C
Czw
-1C
Pt
-1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaLegendarna miejscówka wraca na klubową mapę miasta. Otwarcie za niespełna miesiąc [SONDA]
Jedynak Bydgoszcz
01.12.2017 | 11:57

Legendarna miejscówka wraca na klubową mapę miasta. Otwarcie za niespełna miesiąc [SONDA]

Organizatorzy zdradzili już część planów na inaugurację.

Na zdjęciu: W budynku dawnego Jedynaka przez lata bawiły się rzesze bydgoszczan.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Kto pamięta kluby Zentrum, Egoist, Euphoria czy nawet The One, z pewnością doskonale kojarzy lokal przy Gdańskiej 15 w budynku dawnego Jedynaka. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia swój debiut zanotuje tam nowa marka – Toast Club.

Informacje na temat samego klubu są na razie dość ogólne i szczątkowe. Wiadomo, że 25 grudnia odbędzie się inauguracyjna impreza w klimacie… weselnym. „Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszy taniec Pary Młodej w klubie TOAST!” – zachęcają (pisownia oryginalna) organizatorzy. A skoro wesele, to nie ma zabraknąć zabaw z wodzirejem, oczepin o północy i „prawdziwego węże dookoła klubu”. Na wejściu goście zostaną zaś przywitani chlebem i solą.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 21:00. Wstęp ma kosztować 10 złotych. Do 23:00 wszystkie panie mają wejść za darmo. Klub poszukuje ponadto pracowników do obsługi.

Próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami Toast Club, aby uzyskać więcej informacji na temat klubu, ale podany na stronie na Facebooku numer telefonu nie odpowiadał.

Czy impreza w klimacie weselnym to dobry pomysł

Zobacz rezultat


Powiązane treści