[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Legendarny zespół wystąpi w Bydgoszczy. Ruszyła sprzedaż biletów

Dodano: 23.11.2022 | 11:48

Na zdjęciu: Grupa wystąpi w Bydgoszczy pod koniec lutego.

Fot. nadesłane

Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii to największe przeboje zespołu Dżem. Już w przyszłym roku będzie można usłyszeć je na żywo podczas koncertu grupy w Bydgoszczy.

Dżem to legendarny zespół muzyczny wykonujący muzykę rockowo-bluesową z elementami folka, reggae i hard rocka. W ciągu 50 lat swojej obecności na muzycznej scenie i w świadomości trzech pokoleń odbiorców i fanów, zespół wydał ponad 30 płyt studyjnych i koncertowych, z których wiele uzyskało status złotych, platynowych i wielokrotnie platynowych.  Zespół występował na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Artyści wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borzucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Koncert zespołu Dżem w Bydgoszczy odbędzie się 26 lutego 2023 r. o godz. 18:30 w Hali Immobile Łuczniczka.

Bilety na to wydarzenie można kupić TUTAJ