Legia lepsza od Astorii w pierwszym meczu. Rewanż już jutro
Dodano: 09.04.2016 | 23:24Na zdjęciu:
Fot. ST/archiwum
W sobotę w pierwszym meczu fazy play-off koszykarze Astorii Bydgoszcz przegrali na wyjeździe z Legią Warszawa 70:87. Kluczowa dla wygranej gospodarzy była pierwsza kwarta, po której stołeczny zespół prowadził aż siedemnastoma punktami. Drugi mecz zostanie rozegrany w niedzielę. Początek o godzinie 20:00.
Mecz ćwierćfinałowy I ligi koszykówki mężczyzn
LEGIA WARSZAWA -ASTORIA BYDGOSZCZ 87:70 (28:11, 23:17, 17:28, 19:14)Astoria: Grod 18, Robak 13, Mazur 9, Fatz 9, Szyttenholm 8, Laydych 6, Lewandowski 4, Kutta 3, Senski 0, Łucka 0.
Stan rywalizacji (do 3 zwycięstw): 1:0
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026




















