Dodano: 22.04.2018 | 12:56

Zawisza pozostał liderem grupy I A klasy.

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy zremisowali w meczu z Rawysem Raciąż.

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy po raz drugi zgubili punkty w starciu z Rawysem Raciąż. Tym razem bezbramkowo zremisowali.

Mimo potknięcia, Zawisza powiększył do sześciu punktów przewagę nad drugą w tabeli Falą Świekatowo, która dość niespodziewanie uległa na własnym boisku Tartakowi Wudzyn 0:1.

A KLASA PIŁKI NOŻNEJ – 19. KOLEJKA – 21.04.2018 R.
ZAWISZA BYDGOSZCZ – RAWYS RACIĄŻ 0:0

ZAWISZA: Niwiński – Setlak, Stoppel, Detmer, Bąk (80′ Bereza) – P. Kanik, A. Wiśniewski, Kot, Ziemba (46′ D. Deresiewicz), Nowicki (65′ Cielasiński) – Ruczyński (57′ Straszewski).

Rawys to jedyny zespół w A klasie, który dwukrotnie urwał punkty ekipie Jacka Łukomskiego. W rundzie jesiennej Zawisza przegrał w Raciążu 0:1, zaś sobotni mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Bydgoski zespół od początku ruszył do ataków na bramkę rywali, ale ci umiejętnie się bronili. Tuż przed przerwą najlepszej okazji nie wykorzystał Kot, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Rawysa. Również po przerwie podopieczni Jacka Łukomskiego dążyli do strzelenia zwycięskiego gola, ale nie udało im się skierować piłki do siatki rywali.

W przyszły weekend Zawisza zagra na wyjeździe z Kamionką Kamień Krajeński.