[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ligowy rywal Pałacu z regionu zmienia trenera. Ma też nową zawodniczkę

Dodano: 27.12.2020 | 08:17

Na zdjęciu: W beniaminku Tauron Ligi Siatkarek ze Świecia doszło do zmian.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Beniaminek Tauron Ligi Siatkarek ze Świecia dokonał zmian w składzie. Do drużyny dołączyła nowa zawodniczka, od nowego roku będzie także nowy trener.

Joker Świecie to beniaminek tego sezonu Tauron Ligi Siatkarek. Póki co, siatkarki ze Świecia odniosły w tym sezonie tylko dwa zwycięstwa – oba w meczach wyjazdowych i dość niespodziewane, bo Joker pokonał 3:1 Grot Budowlanych Łódź i 3:0 DPD Legionovię Legionowo. Pozostałe jedenaście spotkań przegrały i w tabeli zajmują jedenastą pozycję.

Władze klubu już podjęły decyzję o zmianie szkoleniowca. Z końcem tego roku, pracę z zespołem zakończy Marcin Wojtowicz. Jeszcze przed świętami podpisany został dokument, na mocy którego umowa ze szkoleniowcem zostanie rozwiązana z dniem 31 grudnia 2020 r. Klub informuje, że nazwisko nowego trenera ogłosi w najbliższym czasie.

To niejedyna zmiana w Jokerze, bowiem do drużyny dołączyła nowa zawodniczka. To grająca na pozycji przyjmującej Natalia Skrzypkowska, która ostatnio reprezentowała barwy Enea PTPS-u Piła.

Siatkarki Jokera Świecie – już z nowym szkoleniowcem na ławce – pierwszy ligowy mecz w nowym roku rozegrają 6 stycznia, kiedy to we własnej hali podejmą w zaległym meczu z 14 kolejki lidera tabeli, Developres SkyRes Rzeszów (20:30).

Ligowy rywal Pałacu z regionu zmienia trenera. Ma też nową zawodniczkę
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments