Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Listopadowy numer naszego czasopisma. Pobierz wydanie PDF!

Dodano: 21.11.2019 | 15:08

Na zdjęciu:

Fot.

W czwartek ukazał się nowy numer naszego miesięcznika MetropoliaBydgoska.PL. Dostępne jest już także wydanie PDF.

Na okładce znajdziecie wybitnych bydgoszczan. Kilku z grona tych, którzy mogą znaleźć się w gronie „Bydgoszczan Stulecia”. Swoje kandydatury możecie zgłosić na specjalnym kuponie, który znajdziecie w środku gazety. Więcej o plebiscycie TUTAJ.

W najnowszym wydaniu także rozmowa z posłem Pawłem Olszewskim. Czy Platforma Obywatelska potrzebuje nowych twarzy? Dlaczego brakowało chętnych do startu w partyjnych prawyborach? I czy poseł będzie działał razem z parlamentarzystą PiS-u Piotrem Królem na rzecz drogi S10? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w naszym wywiadzie.

Sprawdzamy, jak zmieni się krajobraz miasta po zrealizowaniu wartych ponad pół miliarda złotych inwestycji w bydgoskie obiekty kultury. Pytamy także, dlaczego nowa poliklinika szpitala wojskowego wygląda inaczej niż na wizualizacjach.

Nie zapominamy o tym co dzieje się na osiedlach. Czy mieszkańcy Błonia doczekają się prawdziwej drogi w miejscu bajora przy ul. Waryńskiego? Zaglądamy też do Białych Błot i Osielska.

Są też lżejsze tematy – sprawdzamy, jakie nowe lokale pojawiły się w centrum miasta, odwiedzamy jeden z nich i przedstawiamy, co wydarzy się na jarmarku bożonarodzeniowym. Do tego także krzyżówka i sudoku.

Oprócz tego oczywiście sport – oceniamy szanse Zooleszcz Polonii Bydgoszcz w I lidze oraz zapowiadamy dwie imprezy – Ice Swimming Bydgoszcz Festival oraz Business Tenis Cup.

Wydanie PDF można pobrać TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments