[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Łoś spacerował ulicami Bydgoszczy. Przechadzał się nieopodal szpitala Biziela [WIDEO]

Dodano: 02.05.2022 | 11:07

Na zdjęciu: Łoś spacerował w rejonie ulicy Biziela.

Fot. p. Paulina/nadesłane

W poniedziałkowy, majówkowy poranek na Wzgórzu Wolności, w rejonie szpitala Biziela można było spotkać nietypowego gościa – łosia. Zobacz nagranie z spaceru dzikiego zwierza nieopodal skarpy.

Łosie, jelenie, sarny, dziki, borsuki czy kuny to już stali goście bydgoskich osiedli, położonych nawet daleko od lasów. Ostatnio łoś pojawił się na Wyżynach, a także w Fordonie, na ulicy Akademickiej w rejonie Igrzyskowej. Dziś (2 maja) o poranku dziki zwierz pojawił się na Wzgórzu Wolności. – O 6:50 na ulicy Biziela spokojnie spacerował sobie łoś – napisała do naszej redakcji pani Daria, przesyłając film z tego zdarzenia. Zobaczcie nagrania!

Jak się okazuje, łoś wcześniej pojawił się na Wyżynach. Jak poinformowała nas mieszkanka tego osiedla, pani Marta, o 6:20 zwierz zmierzał ulicą Komuny Paryskiej. Później zszedł ze skarpy i pojawił się koło hali Immobile Łuczniczka.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Danuta
Danuta
4 miesięcy temu

Nie mogę skomentować bydgoskiej majówki bo komentarze zastrzeżone
To jak w naszym mieście obchodzi się różne święta podlega ciągłej krytyce
Nic się nie dzieje poza koncertami w obiektach zamkniętych. Jazz na wyspie młyńskiej nie wszystkich interesuje. Byłam tam dzisiaj. Piękna pogoda, ludzie na kocykach i ….cisza. Aż się prosi jakas muzyka. Można przecież wpuścić nasze regionalne zespoły.Na Starym Rynku to samo i tak od lat. Wszędzie dookoła zabawy: Toruń, Ciechocinek…. a u nas cisza. Co robia ludzie w ratuszu aby rozpropagować nasze miasto
Może wreszcie wzięliby się do pracy!!!