Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

LOTTO – Bydgostia ma nową prezes

Dodano: 18.10.2023 | 14:51

Na zdjęciu: Anna Tataruch została nową prezes LOTTO - Bydgostii.

Fot. mat. klubu

LOTTO – Bydgostia ma nową prezes. We wtorek stanowisko powierzono Annie Tataruch.

W siedzibie klubu odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Wyborcze Członków Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Bydgostia. Tataruch jest związana z klubem od 1983 roku. Zapowiedziała utrzymanie funkcjonowania na dotychczasowym poziomie.

Jak czytamy na stronie klubu, głównym celem jest walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski oraz utrzymanie wysokiej jakości szkolenia sportowego wśród wszystkich grup wiekowych ze szczególnym uwzględnieniem młodzieżowców i seniorów. Tataruch ma też zadbać dalszy rozwój wszystkich sekcji funkcjonujących w klubie i ich integrację.

– Dalej chcemy prowadzić tę drogę, którą sobie wyznaczyliśmy. Kontynuować to wspaniałe dzieło zapoczątkowane przez prezesa Żurawskiego. Chciałabym, żeby dalej klub mógł rozwijać się na takim poziomie. Oczywiście będziemy musieli wszyscy duży wysiłek w to włożyć, ale myślę, że się uda – mówiła nowo wybrana prezes.

Ponadto, w trakcie zebrania odbyły się także wybory uzupełniające do zarządu. Nowym członkiem został Waldemar Malinowski, kierownik sekcji masters RTW Bydgostia.

We wrześniu klub zdobył 31 z rzędu tytuł Drużynowych Mistrzów Polski oraz 35 w historii klubu. Bydgoszczanie zapewnili sobie tytuł podczas Enea Długodystansowych Mistrzostw Polski w Poznaniu.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments