Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Luksusowy samochód i niskie raty. Jaki leasing wybrać?

Dodano: 03.08.2020 | 13:24

Na zdjęciu: W ofercie Autoryzowanego Salonu Audi Konarzewski dostępna jest szeroka gama modeli aut dostępnych w Audi Perfect Lease.

Fot. mat. nadesłany

Niskie raty, duża elastyczność i korzystne rozwiązania na zakończenie umowy – tak w skrócie można opisać leasing, którego poszukuje większość klientów. Taką właśnie propozycję przygotowało Audi. A skorzystać z niej można m.in. w Autoryzowanym Salonie Audi Konarzewski.

Audi Perfect Lease to oferta dla podmiotów, które nie zamierzają przeznaczać wszystkich środków finansowych na zakup pojazdu, ale chcą korzystać z luksusowego samochodu i nie szukają wysokich kosztów. Co ważne dla firmy, która nie chce na starcie angażować gotówki w pozyskanie samochodu, wkład własny może wynosić od 0 do 30% wartości samochodu. Dzięki temu firma nie musi rezygnować z innych inwestycji, a raty leasingowe mogą stanowić koszt uzyskania przychodu.

Dla określenia wysokości raty ważny jest także roczny limit kilometrów – można go określić między 10 a 50 tys. kilometrów, co zapewnia dużą elastyczność. Sam okres leasingu zostanie rozłożony na 24, 36 lub 48 miesięcy, zaś klient ma do wyboru także różne opcje ubezpieczeniowe.

Audi Perfect Lease wyróżnia się też niskimi ratami miesięcznymi. Jest to możliwe dzięki finansowaniu jedynie utraty wartości rynkowej samochodu, a nie całego pojazdu. Co więcej, obecnie Audi oferuje spłatę dwóch pierwszych rat za klienta lub możliwość bezkosztowego zakończenia umowy leasingowej przez pierwsze 12 miesięcy. Dla tych opcji bezpiecznych produktów finansowych minimalna opłata wstępna wynosi 5-30%.

A4_1200x800_B2 (1)

Kolejną z zalet jest brak konieczności wykupu na koniec trwania umowy. Samochód można oczywiście wykupić, ale możliwy jest też jego zwrot. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi zastanawiać się, co zrobić z autem po zakończeniu kontraktu, szukając nabywcy na rynku wtórnym. Zamiast tego ma możliwość płynnego i planowego zamieniania samochodu, na przykład przesiadając się do nowego modelu.

Zwracane auto należy jedynie przygotować do odbioru – umyć i przyszykować do oględzin nadwozia. Podstawą kalkulacji kosztów ewentualnych uszkodzeń będą katalogi producentów pojazdów. W razie jakichkolwiek pytań w sprawie procedury zwrotu samochodu, można skontaktować się z Volkswagen Financial Services Polska pod nr infolinii 800 103 301 lub +48  22 528 96 28. Z konkretnymi przykładami można też zapoznać się w Przewodniku Użytkowania i Zwrotu Pojazdu.

Jakie samochody są dostępne w Audi Perfect Lease? Obecnie w ofercie Autoryzowanego Salonu Audi Konarzewski dostępna jest szeroka gama modeli, w której znajduje się m.in. łączące miejski styl ze sportowym duchem Audi A1 Sportback, zdecydowanie większe Audi Q5 czy limuzyna Audi A6. Z pełną ofertą można zapoznać się tutaj: https://www.konarzewski.com.pl/samochody/?make=audi&new_used=new


Aleksander Konarzewski
ul. Nowotoruńska 15, Bydgoszcz

Salon AUDI
pon-pt: 08.00 – 17.00
tel. 52 320 88 13
www.konarzewski.com.pl