[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Siatkarski Pałac buduje skład na nowy sezon. W drużynie zostaje doświadczona rozgrywająca

Dodano: 20.06.2022 | 19:08

Na zdjęciu: Magdalena Mazurek nadal będzie zawodniczką Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

W Polskich Przetworach Pałacu Bydgoszcz kolejna kadrowa decyzja. W poniedziałek (20 czerwca) ogłoszono, że w składzie drużyny, którą w nadchodzącym sezonie nadal prowadzić będzie Mirosław Zawieracz, grać będzie Magdalena Mazurek.

Mazurek zostaje w składzie bydgoskiego klubu na przyszły sezon, choć w minionym sezonie była zmienniczką Pauliny Bałdygi, która już wcześniej również podjęła decyzję o pozostaniu w bydgoskim Pałacu.

– Siatkówka wciąż sprawia mi tyle radości, że jakoś nie potrafię się z nią rozstać – mówi rozgrywająca Pałacu w wypowiedzi, którą cytuje oficjalna strona klubu. Pałac precyzuje, że nadchodzący sezon będzie dla doświadczonej zawodniczki dwudziestym pierwszym w ekstraklasie i dwunastym, jaki spędzi w klubie z grodu nad Brdą. Oprócz rozgrywających, w składzie bydgoskiej drużyny są także środkowa Kamila Kobus, która wróciła po wypożyczeniu z E.Leclerc Moya Radomki Radom i libero Aleksandra Justka. Nazwiska kolejnych zawodniczek mają być ogłaszane sukcesywnie.

W Pałacu zmianom nie uległ z kolei skład sztabu szkoleniowego. Już wcześniej ogłoszono, że trenerem drużyny nadal będzie Mirosław Zawieracz, a teraz przekazano, że jego asystentem nadal będzie Jakub Tęcza, dla którego będzie to czwarty sezon pracy w bydgoskim klubie. Jako statystyk z siatkarkami pracować będzie Bartosz Ziołnowski.

Siatkarski Pałac buduje skład na nowy sezon. W drużynie zostaje doświadczona rozgrywająca
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments