Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Maraton Igrzysk Śmierci – które kino wybrać?

Dodano: 14.11.2015 | 18:22

Kina w Bydgoszczy przygotowały specjalne oferty na tę wyjątkową noc.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego film Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2

Fot. materiały prasowe

W najbliższy piątek, 20 listopada, do kin wchodzi film ekranizujący końcówkę ostatniej części bestsellerowej serii powieści Suzanne Collins — Igrzyska Śmierci. Tego dnia w wielu kinach odbywa się nocny maraton, podczas którego wyświetlane są wszystkie ukazane już projekcje obrazujące historię Katniss Everdeen oraz najnowsza produkcja pt. „Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2”. Sprawdźcie, jak będzie w Bydgoszczy.

Najwcześniej rozpocznie się wydarzenie organizowane w Cinema City. Już od 21:00 widzowie będą mogli rozpocząć oglądanie pierwszego z czterech filmów wyświetlanych tej nocy. Bilet na maraton można kupić w kasie kina, gdzie kosztuje on 31 zł. O złotówkę drożej zapłacą osoby, które zakupią go przez Internet, gdyż pobierana jest dodatkowa opłata internetowa.

W Multikinie Maraton Igrzysk Śmierci zacznie się o godz. 22:00. Aby wziąć w nim udział, trzeba mieć ukończone 15 lat, a ponadto osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą zgodę od rodzica lub opiekuna prawnego, której wzór znajduje się na stronie internetowej kina. Bilet ulgowy dla studentów i uczniów kosztuje 32 zł, a normalny 35 zł. Jednak korzystając z promocji, wejściówkę można kupić nieco taniej. 24 zł zapłacą osoby, które dostaną zniżkowego sms-a. Szansę na jego zdobycie mają wszyscy zarejestrowani na stronie www.enemef.pl, gdyż wśród nich wylosowani zostaną szczęściarze, którzy otrzymają specjalną wiadomość. Natomiast bilet za 30 zł mogą nabyć osoby posiadające legitymacje ISIC lub ITIC. Najwięcej zyskają ci, którzy mają bilet z poprzedniego ENEMEFU: oni mogą kupić dowolną liczbę biletów w cenie 31 zł za jeden. Dodatkowo do każdej wejściówki dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju Coca-Cola, Fanta lub Sprite.

Kupon na dolewkę, z której można skorzystać jedynie podczas maratonu, otrzymają także osoby, które wybiorą się na to wydarzenie do kina Helios. W tym miejscu maraton rozpocznie się o 22:30. Do jutra można kupić bilety w promocyjnej cenie 24 zł. Oferowane są także bilety specjalne sprzedawane za 27 zł, a dostać je może każdy, kto będzie miał ze sobą bilet z któregoś z poprzednik Nocnych Maratonów Filmowych. Poza tymi ofertami, bilet ulgowy kosztuje 29 zł, a za normalny zapłacimy 32 zł.