Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Przez 46 lat był ratownikiem wodnym w Bydgoszczy. W sobotę zakończył pracę

Dodano: 01.05.2022 | 21:52

Na zdjęciu: Pan Marian Ruciński zakończył pracę w Bydgoskim Centrum Sportu.

Fot. BCS

Przez 46 lat pan Marian Ruciński był ratownikiem wodnym na bydgoskich pływalniach. Z końcem kwietnia zakończył pracę w Bydgoskim Centrum Sportu.

Pan Marian Ruciński był najstarszym pracownikiem Bydgoskiego Centrum Sportu. Jako ratownik wodny pracował od 1976 roku – w tym czasie był zatrudniony w Astorii, Szkole Podstawowej nr 65 oraz – od września 2020 roku – w BCS.

Mimo osiągnięcia już wcześniej wieku emerytalnego nadal pojawiał się w pracy, by pomagać bydgoskim pływalniom. – Nawet na koniec, gdy sympatyczny pan Marian pojawił się dziś w siedzibie Bydgoskiego Centrum Sportu, spojrzał na zegarek i oznajmił, że przyjechał dosłownie na chwilę, ponieważ za dwie godziny… musi być w pracy na pływalni – relacjonuje Bydgoskie Centrum Sportu.

30 kwietnia pan Marian Ruciński zakończył pracę w BCS.  – W imieniu Bydgoskiego Centrum Sportu za długoletnią pracę na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Bydgoszczy Panu Marianowi podziękował dyrektor naszej jednostki Adam Soroko. My również dziękujemy wraz z całym zespołem Bydgoskie Pływalnie – czytamy w komunikacie BCS.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
1 rok temu

Czy z tego powodu zamkną albo ograniczą działalność którejś pływalni. Pana Soroko to już dawno powinni zwolnić za ciągłe problemy z pływalniami widać ma układy u pana Bruskiego.