Bydgoszcz
10C
Opady
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 11 • L 10
9C
Sob
12C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesMarket przerywa funkcjonowanie. Rozpocznie się przebudowa
13.09.2017 | 14:16

Market przerywa funkcjonowanie. Rozpocznie się przebudowa

W najbliższych dniach rozpocznie się przerwa w funkcjonowaniu galerii.

Na zdjęciu: Otwarcie Metropolitan Outlet Center planowane jest na przyszły rok.

Fot. mat. prasowe

W najbliższy poniedziałek, 18 września market Carrefour Glinki zostanie zamknięty. Ma to związek z planowaną przebudową centrum handlowego.

Informację o planowanym zamknięciu potwierdzili pracownicy  Carrefoura. – Rzeczywiście jest planowana przerwa w funkcjonowaniu centrum od 18 września – potwierdza Marcin Nowicki. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy galeria zostanie ponownie otwarta. Przypomnijmy, że na Glinkach ma postać Metropolitan Outlet Center. Po przebudowie market francuskiej marki nadal będzie dostępny dla klientów, ale już w nowej odsłonie i na powierzchni 5 tys. mkw.

Ostatnio do grona najemców nowej galerii dołączyły 4F i Apart. Wcześniej otwarcie sklepów zadeklarowały m.in. Dajar Home & Garden, Home & Cook, Guess, Próchnik, Franco Ferruzzi, Lavard, By Insomnia, Evolution, Bagatelle, London Hill, Italian Fashion czy Ewtex. W pierwszej połowie roku została skomercjalizowana połowa dostępnej powierzchni.

Pozwolenie na budowę Outlet Center wydano we wrześniu 2016 roku. Pierwotne plany zakładały, że centrum zostanie otwarte wiosną 2018 roku.


Powiązane treści