Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 1 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
0C
Sob
-2C
Nd
-1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMarlena Pleśnierowicz: Musimy się zresetować
siatkówka, Pałac Bydgoszcz - Legionovia - JG (14)
21.02.2017 | 10:37

Marlena Pleśnierowicz: Musimy się zresetować

W poniedziałek siatkarki Pałacu zostały rozbite przez ŁKS Commercecon Łódź.

Na zdjęciu: Marlena Pleśnierowicz była po meczu załamana postawą zespołu.

Fot. Jacek Gil

W poniedziałkowym meczu Orlen Ligi siatkarki ŁKS Commercecon Łódź rozbiły Pałac Bydgoszcz 3:0. W żadnym z setów bydgoszczanki nie potrafiły przeciwstawić się przyjezdnym.

Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Izabela Kowalińska. Po zakończeniu spotkania atakująca ŁKS-u przyznała, że nie spodziewała się tak łatwego zwycięstwa. – Ostatnio jesteśmy w dobrej formie, więc liczyłyśmy, że uda się wygrać za trzy punkty. Udało się ten plan zrealizować, ale powiem szczerze, że nie spodziewałyśmy się aż tak łatwego zwycięstwa – mówiła Kowalińska.

Łodzianki zdominowały zespół Adama Grabowskiego w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. – Całkiem nieźle zagrałyśmy zagrywką, bo zdobywałyśmy dużo punktów w serii. Unikałyśmy też własnych błędów i dzięki dobrze funkcjonującemu blokowi podbijałyśmy piłki w obronie – mówiła siatkarka łódzkiego zespołu.

Siatkarki Pałacu nie chciały komentować spotkania i po rozmowie z trenerem Adamem Grabowskim opuściły boisko. Szkoleniowiec także wolał uniknąć komentowania postawy zespołu „na gorąco”. Ostatecznie kilka zdań z przedstawicielami mediów zamieniła Marlena Pleśnierowicz. – Na pewno ten mecz będzie siedział w naszych głowach, ale jesteśmy sportowcami i powinniśmy o nim zapomnieć. Musimy się zresetować, żeby dobrze przepracować tydzień i wygrać następne spotkanie – mówiła wyraźnie rozczarowana rozgrywająca.

 


Powiązane treści