Bydgoszcz
11C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 12 • L 9
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
14C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMarlena Pleśnierowicz: Musimy się zresetować
siatkówka, Pałac Bydgoszcz - Legionovia - JG (14)
21.02.2017 | 10:37

Marlena Pleśnierowicz: Musimy się zresetować

W poniedziałek siatkarki Pałacu zostały rozbite przez ŁKS Commercecon Łódź.

Na zdjęciu: Marlena Pleśnierowicz była po meczu załamana postawą zespołu.

Fot. Jacek Gil

W poniedziałkowym meczu Orlen Ligi siatkarki ŁKS Commercecon Łódź rozbiły Pałac Bydgoszcz 3:0. W żadnym z setów bydgoszczanki nie potrafiły przeciwstawić się przyjezdnym.

Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Izabela Kowalińska. Po zakończeniu spotkania atakująca ŁKS-u przyznała, że nie spodziewała się tak łatwego zwycięstwa. – Ostatnio jesteśmy w dobrej formie, więc liczyłyśmy, że uda się wygrać za trzy punkty. Udało się ten plan zrealizować, ale powiem szczerze, że nie spodziewałyśmy się aż tak łatwego zwycięstwa – mówiła Kowalińska.

Łodzianki zdominowały zespół Adama Grabowskiego w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. – Całkiem nieźle zagrałyśmy zagrywką, bo zdobywałyśmy dużo punktów w serii. Unikałyśmy też własnych błędów i dzięki dobrze funkcjonującemu blokowi podbijałyśmy piłki w obronie – mówiła siatkarka łódzkiego zespołu.

Siatkarki Pałacu nie chciały komentować spotkania i po rozmowie z trenerem Adamem Grabowskim opuściły boisko. Szkoleniowiec także wolał uniknąć komentowania postawy zespołu „na gorąco”. Ostatecznie kilka zdań z przedstawicielami mediów zamieniła Marlena Pleśnierowicz. – Na pewno ten mecz będzie siedział w naszych głowach, ale jesteśmy sportowcami i powinniśmy o nim zapomnieć. Musimy się zresetować, żeby dobrze przepracować tydzień i wygrać następne spotkanie – mówiła wyraźnie rozczarowana rozgrywająca.

 


Powiązane treści