Marszałek Piotr Całbecki zakażony koronawirusem. Najbliżsi współpracownicy na kwarantannie lub izolacji
Dodano: 18.01.2021 | 14:03Na zdjęciu: Marszałek Piotr Całbecki został zakażony koronawirusem.
Fot. Szymon Fiałkowski
Piotr Całbecki został zakażony koronawirusem. Jak poinformowało biuro prasowe urzędu, marszałek czuje się dobrze.
Marszałek otrzymał informację o dodatnim wyniku testu na obecność koronawirusa w sobotę. – Najbliżsi współpracownicy z urzędu marszałkowskiego zostali skierowani na kwarantannę lub samoizolację oraz pracę zdalną, w zależności od decyzji stacji sanitarno-epidemiologicznej, która przeprowadziła postępowanie na podstawie aktywności zawodowych marszałka z poprzedniego tygodnia – wyjaśnia rzecznik prasowy Beata Krzemińska. Jak dodaje, marszałek czuje się dobrze i przechodzi zakażenie bezobjawowo.
Przypomnijmy, że w październiku zakażenie koronawirusem przechodził wicemarszałek Zbigniew Sosnowski.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026














![Piękne jubileusze mieszkanek regionu. Jest co świętować [ZDJĘCIA] Seniorki-4](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/Seniorki-4-150x150.jpg)



