Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Dziennikarze kontra samorządowcy. Zagrali w szczytnym celu

Dodano: 27.09.2022 | 10:13

Na zdjęciu: Podczas festynu zebrano ponad 30 tys. złotych.

Fot. Dziewczyna z boiska

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią ponownie rozegrano mecz charytatywny z udziałem dziennikarzy i samorządowców. Tym razem lepsi okazali się ci drudzy. Mecz rozegrano w ramach festynu, który odbywał się w Fordonie.

Tegoroczny mecz odbył się na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie z inicjatywy Łukasza Krupa, dyrektora biura Metropolii Bydgoszcz. Samorządowcy pokonali dziennikarzy 7:4.

W tym spotkaniu najważniejszy nie był jednak wynik, ale cel. Podczas festynu zbierano środki dla jednak wynik, lecz cel. W czasie festynu zbierano środki dla Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie i Trzemiętowie.

Dzięki wsparciu sponsorów i uczestników wydarzenia udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mimo trudnych czasów otworzyli swoje serca – mówił po zakończeniu meczu Łukasz Krupa, który sam także wystąpił na boisku.

Mimo tegorocznej przegranej drużyna dziennikarzy nadal może pochwalić się lepszy bilansem w całej historii pojedynków z samorządowcami. Przedstawiciele mediów wygrali trzy razy, samorządowcy – dwukrotnie, a raz był remis.

W meczu wzięło udział dwóch przedstawicieli redakcji MetropoliaBydgoska.PL – Milena Wyrąbkiewicz i Sebastian Torzewski.

Zdjęcia z meczu dostępne na stronie „Dziewczyna z boiska” na Facebooku:

0 0 votes
Article Rating
Dziennikarze kontra samorządowcy. Zagrali w szczytnym celu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments