Bydgoszcz
10C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 10 • L 10
11C
Sob
10C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMecz piłkarskiej III ligi na stadionie w Bydgoszczy. O jego udostępnienie poprosił klub z regionu
polonia bydgoszcz - unia solec kujawski_piłka nożna - sparing_Aleksander Ryska
13.03.2018 | 22:22

Mecz piłkarskiej III ligi na stadionie w Bydgoszczy. O jego udostępnienie poprosił klub z regionu

Runda wiosenna III ligi rusza w ten weekend.

Na zdjęciu: Piłkarze Unii/Drobex (pomarańczowe koszulki) zagrają w niedzielę z Górnikiem Konin.

Fot. Aleksander Ryska

Piłkarze trzecioligowej Unii/Drobex Solec Kujawski na stadionie w Bydgoszczy rozpoczną zmagania w rundzie wiosennej III ligi. 

Podopieczni trenera Remigiusza Kusia w pierwszym ligowym meczu w tym roku zmierzą się z Górnikiem Konin. Ten pojedynek nie odbędzie się na stadionie w Solcu Kujawskim, a na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Słowiańskiej 7. Skąd ta zmiana?

– Murawa na stadionie w Solcu Kujawskim nie nadaje się do gry – mówi Marcin Karpiński, rzecznik prasowy soleckiej Unii. Stan obiektu pozostawia wiele do życzenia po niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a zespół mecze kontrolne rozgrywał poza Solcem Kujawskim. – Klub z Konina został już o tym poinformowany i wyraził zgodę na przeniesienie meczu i zmianę jego terminu – dodaje Karpiński.

Pierwotnie pojedynek miał odbyć się w sobotę, ale z uwagi na zaistniałą sytuację został on przełożony na niedzielę, 18 marca i rozpocznie się o 13:00.

Powiązane treści