Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Metropolia za pół ceny coraz bliżej. „To świetna okazja dla przedsiębiorców”

Dodano: 20.08.2020 | 12:24

Na zdjęciu: Łukasz Krupa, Daria Kieraszewicz i Leszek Woźniak zachecają do udziału w akcji Metropolia za pół ceny.

Fot. ST

Na przełomie września i października odbędzie się akcja „Metropolia za pół ceny”. Przez cały tydzień będziemy mogli korzystać ze zniżek w wybranych sklepach, barach, restauracjach, muzeach, salonach piękności, klubach fitness itp.

Tegoroczna edycja akcji potrwa od 28 września do 4 października. To już ósma edycja – od 2013 roku jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 4 lat – gdy koordynatorem akcji jest Grupa Enjoy Media – pod szyldem „Metropolia za pół ceny”. Do tej pory zawsze był to weekend promocyjnych ofert, tym razem rabatów będzie można szukać przez cały tydzień. – Udział w akcji to nie tylko okazja dla mieszkańców metropolii i turystów na skorzystanie z wielu atrakcyjnych ofert, ale również świetna okazja dla przedsiębiorców na pozyskanie nowych klientów oraz reklamę. Dlatego zachęcam do współpracy – mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W akcji bezpłatnie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który zaoferuje min. 3 produkty lub usługi, których cenę obniży o 50%. Partnerzy sami decydują, jak długo chcą brać udział w akcji – czy będzie to cały tydzień, czy może tylko kilka dni (minimum trzy). Mogą też sprzedawać vouchery, które będzie można wykorzystać już po zakończeniu akcji.

– Wszystkie branże związane z turystyką, szczególnie gastronomia, obiekty noclegowe czy usługi transportowe obecnie przeżywają trudne chwile. Dlatego tego rodzaju akcje, mające na celu z jednej strony promocję tych usług i biznesu, a z drugiej strony przyciągnięcie klientów są dla nich bardzo cenne – podkreślał Leszek Woźniak, dyrektor Bydgoskiego Centrum Informacji. Daria Kieraszewicz z Muzeum Mydła i Historii Brudu dodała: – Dla nas takie inicjatywy są bardzo ważne. W Metropolii za pół ceny bierzemy udział co roku i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Zwłaszcza w tym roku, już po sezonie turystycznym, będzie to bardzo cenna akcja.

Aby zostać Partnerem, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl. – Na ten moment mamy już kilkadziesiąt potwierdzonych zgłoszeń – zarówno od punktów, są z nami od kilku, jak i od nowych firm, które pierwszy raz wezmę udział w akcji. Na kolejne zgłoszenia czekamy do 18 września – mówi koordynator akcji Justyna Wróblewska z Grupy Enjoy Media. Szczegóły można uzyskać pod numerem tel. 509 979 107.

Co ważne, Metropolia za pół ceny to wydarzenie bezpieczne dla przedsiębiorców. Jeśli obowiązujące w terminie akcji obostrzenia związane z epidemią koronawirusa całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności, to partner może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z udziału w akcji.

Transmisja na żywo z konferencji na stronie Grupy Enjoy Media – agencji reklamowej koordynującej akcję

0 0 votes
Article Rating
Metropolia za pół ceny coraz bliżej. "To świetna okazja dla przedsiębiorców"
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments