Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Metropolia za pół ceny – zgłoszenie firmy [PORADNIK]

Dodano: 02.08.2022 | 18:52
metropolia za pół ceny zgłoszenie, logo

Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w terminie 26.09-2.10.2022 r.

Na zdjęciu: Wydarzenie jest kontynuacją dobrze znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny,

Fot. mat. organizatora

Coroczna akcja Metropolia za pół ceny to dla wielu firm szansa na szerokie pokazanie swojej działalności i pozyskanie nowych klientów. Udział w niej jest całkowicie bezpłatny, a może przynieść wiele zysków. Co jeszcze warto wiedzieć o akcji Metropolia za pół ceny? Zgłoszenie może wysłać niemal każdy!

Wydarzenie jest kontynuacją dobrze znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, która poszerzyła swój zasięg o gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowę Chełmińską, Dobrcz, Kcynię, Koronowo, Łabiszyn, Mroczę, Nakło, Nową Wieś Wielką, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

Metropolia za pół ceny 2022 odbędzie się w terminie 26 września – 2 października 2022 roku. Organizatorami akcji są Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Edycję 2022 koordynuje Grupa Enjoy Media sp.j. (wydawca portalu i gazety MetropoliaBydgoska.PL).

Metropolia za pół ceny – zasady

  • Prowadzenie działalności na terenie gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. W przypadku sklepów internetowych znaczenie ma adres osoby/firmy prowadzącej daną stronę.
  • Zapewnienie zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty/usługi w wybranych wcześniej dniach udziału punktu w akcji.
  • W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług.
  • Każda zgłaszająca się firma i instytucja samodzielnie wybiera, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Muszą to być minimum 3 dni w przedziale 26.09- 2.10.22 r.
  • Branża nie ma znaczenia!

Każdy z Partnerów może również wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie. Ich ceny nie muszą być obniżone dokładnie o 50%, jeśli do akcji zostanie zgłoszona przynajmniej jedna usługa/produkt w cenie niższej równo o 50%.

Promocja Partnerów i ich propozycji

Oferty firm uczestniczących w akcji są publikowane na stronie internetowej http://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/ oraz na fanpage’u akcji Metropolia za pół ceny. Do punktów dostarczane są plakaty promujące wydarzenie, które należy powiesić na witrynie lokalu, by informować znajdujące się w pobliżu osoby o uczestnictwie instytucji lub firmy w wydarzeniu. W przypadku punktów online każdy Partner dostaje logotyp akcji oraz ogólny plakat umożliwiający mu pokazanie swojego udziału w akcji.

Firmy mogą również samodzielnie informować o zaproponowanych zniżkach w ramach akcji, aby dotrzeć z tą informacją do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.

Metropolia za pół ceny – zgłoszenie firmy

Zgłaszanie firm do udziału w akcji następuje drogą mailową. Aby to zrobić należy przesłać skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza [POBIERZ] na adres zapolceny@metropoliabydgoska.pl oraz dołączyć do wiadomości logo firmy w wersji jpg. Ponadto zachęcamy do przesyłania krótkiego opisu reprezentowanego miejsca oraz kilku jego zdjęć, które uatrakcyjnią późniejszą prezentacje oferty.

Materiały można przesyłać do 20 września br. Jednak zachęcamy do wcześniejszego przesyłania formularzy zgłoszeniowych, gdyż wtedy oferta i sama firma jest dłużej promowana.


Pamiętajcie, że udział w akcji jest bezpłatny! Ponadto jeśli regulacje krajowe związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności w terminie akcji, to Partner będzie mógł zrezygnować z udziału w akcji Metropolia za pół ceny 2022. Przypominamy jednak, że w ramach akcji można proponować też zakupy online czy opcje na wynos lub dostawy.


Poznaj firmy uczestniczące w zeszłorocznej edycji akcji i oferowane przez nich zniżki [LISTA PARTNERÓW AKCJI METROPOLIA ZA PÓŁ CENY 2021].


 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments