Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

MetropoliaBydgoska.PL do waszej dyspozycji. Oddajemy nasze powierzchnie walce z koronawirusem

Dodano: 13.03.2020 | 11:20

Na zdjęciu: MetropoliaBydgoska.PL oddaje powierzchnie reklamowe na komunikaty związane z koronawirusem.

Fot. MB

Szanowni Państwo,
już niedługo minie pięć lat, od kiedy MetropoliaBydgoska.PL dostarcza mieszkańcom Bydgoszczy i regionu najważniejszych informacji. Przez ten czas zbudowaliśmy grupę odbiorców, którzy docenili, że od początku istnienia stawiamy nie tylko na szybkość przekazania wiadomości, ale też ich rzetelność. Każdego miesiąca docieramy do ponad 200 tysięcy osób odwiedzających nasz portal, a także ponad 50 tysięcy użytkowników obserwujących nas na Facebooku.

W skali naszego regionu to ogromna liczba osób, które dziś – być może jak jeszcze nigdy wcześniej – potrzebują bieżących i prawdziwych informacji. Dlatego, jako bydgoski lider komunikacji w mediach społecznościowych, decydujemy się na krok, którego nikt wcześniej jeszcze nie wykonał. W obliczu wydarzeń ostatnich dni oddajemy nasze źródła dotarcia do mieszkańców regionu w Państwa ręce.

Od dzisiaj do Państwa dyspozycji są wszelkie powierzchnie na naszym portalu – tekstowe i multimedialne. Całkowicie BEZPŁATNIE zamieścimy informacje prasowe, bannery reklamowe i grafiki informujące o działaniach prowadzonych w Państwa instytucjach w związku z epidemią – komunikaty i ostrzeżenia. Czekamy też na porady przygotowane przez Państwa pracowników specjalizujących się w danych dziedzinach.

Zachęcamy do publikacji nie tylko materiałów tekstowych, ale również grafik i filmów. Mogą one pojawiać się zarówno na naszym portalu, jak i na profilach w mediach społecznościowych. Pomożemy Państwu dotrzeć z pilnymi informacjami do tysięcy osób codziennie odwiedzających MetropoliaBydgoska.PL.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym mieszkańcy regionu znajdą wszystkie potrzebne i prawdziwe informacje na temat koronawirusa oraz wskazówki postępowania. W tym celu już od wczoraj struktura naszego portalu oraz profili w mediach społecznościowych została podporządkowana tej tematyce. Liczymy na Państwa wsparcie. Razem stwórzmy w internecie miejsce tak dzisiaj potrzebne mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego.

W celu publikacji prosimy o kontakt na adres mailowy zdrowie@metropoliabydgoska.pl.

Zdajemy sobie również sprawę, że dla wielu bydgoskich przedsiębiorstw nastał trudny okres. Dlatego ceny naszych usług zostają obniżone o połowę – do wykorzystania dziś bądź w spokojniejszych czasach.

[REGULAMIN AKCJI]


Z uwagi na liczbę nadsyłanych informacji Grupa Enjoy Media zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji treści powielających zamieszczone już informacje oraz ograniczenia czasowego ekspozycji banerów na portalu.


AKTUALIZACJA 

Akcja zakończyła się z dniem 26.03.2020 r. Udział w niej wzięło kilkadziesiąt firm i instytucji. Dziękujemy wszystkim! 

Jednocześnie pozostajemy przy obniżce cen naszych usług o 50%. W celu skorzystania z tej opcji prosimy o kontakt na adres mailowy: reklama@metropoliabydgoska.pl lub pod numerem telefonu 509 979 107.

MetropoliaBydgoska.PL do waszej dyspozycji. Oddajemy nasze powierzchnie walce z koronawirusem
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments