Bydgoszcz
4C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 6km/h S
H 5 • L 2
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMężczyzna kradł na terenie dawnego Zachemu. Wpadł na gorącym uczynku
policja bydgoszcz nowe radiowozy KWP BYDGOSZCZ (3)
28.04.2020 | 09:51

Mężczyzna kradł na terenie dawnego Zachemu. Wpadł na gorącym uczynku

Na zdjęciu: Policjanci złapali mężczyznę na gorącym uczynku.

Fot. mat. KWP

Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzieże. Mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku, gdy wykopywał przewody z ziemi. Część kabli została odzyskana.

W piątek (24.04.2020) rano policjanci z bydgoskich Wyżyn ustalili, że w pobliżu ul. Wojska Polskiego (teren byłego Zachemu) dochodzi do kradzieży kabli. Z zebranych informacji wynikało, że proceder trwa od dawna. Na miejsce został skierowany patrol, a także kryminalni.

Funkcjonariusze na gorącym uczynku przyłapali mężczyznę wykopującego przewody. Obok niego leżał szpadel oraz narzędzie do przycinania kabli. W pobliżu stał też jego pojazd. Okazało się, że w aucie znajdują się fragmenty kabli, które zdążył tego dnia wykopać. 31-latek myślał, że przewody znajdujące się w ziemi nie mają właściciela.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu. Tam śledczy z bydgoskich Wyżyn ustalili, że zatrzymany podobnej kradzieży dokonał kilka dni wcześniej. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 6000 złotych. 31-latek usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i usiłowania kradzieży. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści