Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Mężczyzna z siekierą na Starym Rynku. Policjanci uspokoili przechodniów

Dodano: 11.12.2019 | 12:28

Na zdjęciu: Na Starym Rynku przebywał mężczyzna z siekierą.

Fot. Szymon Fiałkowski

Mężczyzna z siekierą przebywał na Starym Rynku, czym wzbudził zaniepokojenie przechodniów i straży miejskiej. Okazało się jednak, że zagrożenia nie było.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 7 grudnia. Około godz. 13:20 do strażnika miejskiego podeszła kobieta, informując, że w pobliżu jednego ze sklepów na Starym Rynku stoi dwóch mężczyzn, a jeden wymachuje siekierą. – Funkcjonariusz wraz ze swoim psem służbowym niezwłocznie udał się we wskazane miejsce. Znajdowało się tam dwóch nietrzeźwych mężczyzn, z których jeden trzymał w ręku siekierę – informują municypalni. Strażnik zabrał mężczyźnie narzędzie i poinformował, że jego zachowanie budzi zagrożenie wśród przechodniów.

Na miejsce przyjechał wezwany patrol policji. Skończyło się jednak tylko na interwencji, gdyż jak wyjaśniają funkcjonariusze, mężczyzna wracał od znajomych, którym pomagał… ciąć drewno na opał. – Żadnego zagrożenia dla osób zgromadzonych na Starym Rynku nie było – mówi podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy. Interwencja zakończyła się więc na schowaniu siekiery.

0 0 votes
Article Rating
Mężczyzna z siekierą na Starym Rynku. Policjanci uspokoili przechodniów
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Swiadomy
Swiadomy
3 lat temu

Ludzie sie juz wlasnego puerdniecia boja