[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mężczyzna zasłabł podczas prowadzenia auta. Konieczna była interwencja służb

Dodano: 13.10.2022 | 19:25

Na zdjęciu: Na miejsce zdarzenia trzeba było zadysponować wszystkie służby ratunkowe.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

63-letni mężczyzna zasłabł w trakcie prowadzenia samochodu na jednej z ruchliwych ulic w Tucholi. Zgłoszenie potwierdziło się, a kierowcę przewieziono następnie do szpitala.

Poniedziałek (10 października), około godziny 13:00 – to wtedy do tucholskich służb wpływa zgłoszenie o groźnym zdarzeniu do którego doszło przy ul. Świeckiej. – Oficer dyżurny KPP Tuchola otrzymał zgłoszenie o kierowcy, który zasłabł za kierownicą i blokuje ul. Świecką w Tucholi – relacjonują funkcjonariusze.

Zgłoszenie szybko się potwierdziło. W pojeździe siedział mężczyzna, który – jak opisują mundurowi – miał częściowo sparaliżowane ciało i w żaden sposób nie mógł się wysłowić. Oprócz kierowcy, autem podróżowała również jego żona. – Funkcjonariusze zabezpieczyli odpowiednio drogę, aby nie doszło do wypadku i udzielili mężczyźnie pomocy przedmedycznej, kontrolując jego funkcje życiowe – przekazują w komunikacie policjanci z tucholskiej komendy.

Mężczyznę przewieziono do szpitala z podejrzeniem udaru. Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby. To nie było pierwsze tego typu zdarzenie, bo całkiem niedawno podobna sytuacja miała miejsce na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy, gdzie w trakcie prowadzenia samochodu zasłabł kierujący oplem.

Mężczyzna zasłabł podczas prowadzenia auta. Konieczna była interwencja służb
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments