Mężczyzna zatrzymany w centrum Torunia. Miał woreczki pełne narkotyków
Dodano: 29.03.2024 | 13:10Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mieszkańca Torunia.
Fot. KMP Toruń
W czwartek, 28 marca funkcjonariusze Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście doprowadzili 32-letniego mieszkańca miasta do prokuratury. Mężczyzna podczas zatrzymania miał przy sobie znaczną ilość narkotyków różnego rodzaju.
Ujęcie miało miejsce 27 marca około godziny 16:00 w centrum miasta. Torunianin miał przy sobie woreczki wypełnione białym proszkiem, kryształkami, suszem roślinnym oraz 117 sztuk tabletek. Przeprowadzone przez policjantów testy wykazały, że wśród zabezpieczonych przez z nich substancji znalazło się przeszło 100 gramów amfetaminy, 41 gramów ecstasy i niespełna 20 gramów marihuany. Narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostaną przeprowadzone dalsze ekspertyzy.
Dowody zebrane przez funkcjonariuszy policji pozwoliły śledczym na przedstawienie zatrzymanemu mieszkańcowi Torunia zarzutu posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Oskarżyciel zastosował wobec podejrzanego poręczenie majątkowe, objął go policyjnym dozorem i zakazał opuszczania kraju. Za złamanie przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026













![Kolejne narkotyki zabezpieczone w Bydgoszczy przez CBŚP. Kilkunastu zatrzymanych [WIDEO] cbśp – mat. prasowe](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2019/02/cbśp-mat.-prasowe.jpg)




