Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
13C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoMiasto rozpisało konkurs na logo bydgoskiego centrum organizacji pozarządowych. Przedłużono termin do nadsyłania prac
bydgoskie centrum organizacji pozarządowych
27.09.2021 | 11:35

Miasto rozpisało konkurs na logo bydgoskiego centrum organizacji pozarządowych. Przedłużono termin do nadsyłania prac

Na zdjęciu: Siedziba Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zlokalizowana jest przy ulicy Gdańskiej 5.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Do 29 października ratusz wydłużył termin przesyłania projektów graficznych na logo Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

O rozpisaniu konkursu na zaprojektowanie logo organizacji, miejscy urzędnicy poinformowali w ubiegłym tygodniu. Logo BCOPW ma – jak mówią – w najlepszy sposób pokazywać profil jego działalności. – Poprzez organizowany konkurs chcemy dać możliwość włączenia się w zaprojektowanie spójnej wizji BCOPW i pokazania swoich umiejętności – słyszymy na Jezuickiej.


FOTORELACJA: Na cmentarzu przy Kcyńskiej pochowano pięciu Żołnierzy Wyklętych


Logo centrum ma zostać zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami projektowania logo oraz wskazywać na profil działania BCOPW. – Udział w konkursie może wziąć każdy twórca: profesjonalista, amator, student kierunków wizualnych i uczelni artystycznych, a przede wszystkim osoba kreatywna i twórcza – informuje bydgoski urząd.

Projekty logo należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 29 października br. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Zespół ds. Wspierania  Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz z dopiskiem „Konkurs na projekt logo BCOPW” lub dostarczyć osobiście. – Komisja konkursowa dokona wyboru najlepszego projektu, a zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową – dodają urzędnicy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści