Bydgoszcz
24C
Słonecznie
50% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 25 • L 24
22C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
16C
Sr
17C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMiesiąc do pierwszego meczu mistrzostw Europy w Bydgoszczy. Będzie komplet publiczności?
17.05.2017 | 13:21

Miesiąc do pierwszego meczu mistrzostw Europy w Bydgoszczy. Będzie komplet publiczności?

17 czerwca Serbowie zagrają z Portugalią.

Na zdjęciu: W mieście pojawiły się oklejone przystanki reklamujące mistrzostwa.

Fot. ED

Miesiąc dzieli nas od pierwszego meczu piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21 w Bydgoszczy. 17 czerwca Serbia zmierzy się z Portugalią.

Zespół z Bałkanów wszystkie swoje mecze rozegra w Bydgoszczy. Obecnie trwają roboty związane z nawodnieniem na boisku od ul. Powstańców Warszawy, gdzie Serbowie będą trenować. Kończą się też prace polegające na uszczelnieniu trybuny A i magazynów w budynku biurowo-technicznym. 5 czerwca obiekt przejmie Polski Związek Piłki Nożnej, a tydzień później zajmą się nim przedstawiciele UEFA.

Zgodnie z zapowiedzią w mieście pojawiły się specjalnie oklejone przystanki reklamujące mistrzostwa. Jak informuje klub, osoby chcące oglądać piłkarzy z trybun powinny się spieszyć. – Zainteresowanie meczami jest bardzo duże i wszystko na to wskazuje, że przynajmniej dwa z nich obejrzy komplet publiczności – tłumaczą w Zawiszy. Bilety w cenie od 15 do 25 zł na stronie www.u21poland.kupbilet.pl/u21polska/MiastoBydgoszcz.

Terminarz spotkań w Bydgoszczy
17 czerwca, godz. 18.00, Serbia – Portugalia
20 czerwca, godz. 18.00, Serbia – Macedonia
23 czerwca, godz. 20.45, Serbia – Hiszpania


Powiązane treści