Bydgoszcz
17C
Słonecznie
42% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 17 • L 17
22C
Wt
20C
Sr
17C
Czw
14C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMiesiąc na siłowni za darmo. Zdobądź karnet do Maximusa [KONKURS]
06.04.2017 | 12:38

Miesiąc na siłowni za darmo. Zdobądź karnet do Maximusa [KONKURS]

Z takiej opcji skorzystać będzie mogło kilka osób.

Na zdjęciu: Na siłowni nie brakuje również przedstawicielek płci pięknej.

Fot. MP

Już wkrótce kilku naszych czytelników będzie mogło przez cały miesiąc zupełnie za darmo korzystać ze sprzętu znajdującego się w klubie fitness Maximus. Co zrobić, aby stać się jednym z nich?

Siłownia mieszcząca się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach oferuje dwie sale treningowe oraz przestronną salę siłową. Ponadto w klubie znajduje się gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna oraz sklep z odżywkami. Klub otwarty jest w następujących godzinach: poniedziałek-piątek od 7:00 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

Zdobycie miesięcznego karnetu umożliwi udział konkursie organizowanym na naszym portalu. Polega on na przesłaniu prawidłowej odpowiedzi na następujące pytanie: W jakim sporcie Robert „Maximus” Szczepański odnosił największe sukcesy? 

Prawidłową odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila powinno pojawić się hasło „MAXIMUS”, natomiast w jego treści, oprócz odpowiedzi na pytanie, trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do piątku do godziny 20:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych.

 


Powiązane treści