Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -3
1C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
7C
Pt
7C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMieszkaniec Fordonu ukrywał się w kurniku. Złapała go policja
07.09.2018 | 14:50

Mieszkaniec Fordonu ukrywał się w kurniku. Złapała go policja

Na zdjęciu: 45-latka zatrzymano na terenie powiatu legnickiego.

Fot. KWP Bydgoszcz

Fordońscy poszukiwacze, przy współpracy policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Wrocławia wpadli na trop 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Złapali go na terenie fermy kurzej w jednej z wsi w powiecie legnickim.

Dwa listy gończe za mężczyzną zostały wydane na początku sierpnia. Poszukiwany miał do odbycia karę siedmiu lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Mieszkaniec ulicy Fordońskiej nie zamierzał jednak trafić do więzienia. Z oficjalnych informacji wynikało, że wyjechał za granicę.

Funkcjonariusze odkryli jednak, że poszukiwany przebywa na terenie Polski. W wyniku współpracy policjantów z Bydgoszczy i Wrocławia, 45-latek został znaleziony na terenie województwa dolnośląskiego. Wczoraj (6 września) poszukiwacze z Fordonu i komendy wojewódzkiej pojechali pod wytypowany adres do jednej z wsi w powiecie legnickim. Mężczyzna ukrywał się na kurzej fermie. Był zaskoczony, że policjantom udało się go wytropić.

Poszukiwany został zatrzymany i dowieziony do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Następnie trafił do policyjnego aresztu. Stamtąd trafi już do więzienia.


Powiązane treści