Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 8km/h WNW
H 23 • L 21
21C
Pon
22C
Wt
24C
Sr
27C
Czw
25C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMieszkaniec Fordonu ukrywał się w kurniku. Złapała go policja
zatrzymany 45-latek_ zatrzymanie w Legnicy_ KWP Bydgoszcz
07.09.2018 | 14:50

Mieszkaniec Fordonu ukrywał się w kurniku. Złapała go policja

Na zdjęciu: 45-latka zatrzymano na terenie powiatu legnickiego.

Fot. KWP Bydgoszcz

Fordońscy poszukiwacze, przy współpracy policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Wrocławia wpadli na trop 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Złapali go na terenie fermy kurzej w jednej z wsi w powiecie legnickim.

Dwa listy gończe za mężczyzną zostały wydane na początku sierpnia. Poszukiwany miał do odbycia karę siedmiu lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Mieszkaniec ulicy Fordońskiej nie zamierzał jednak trafić do więzienia. Z oficjalnych informacji wynikało, że wyjechał za granicę.

Funkcjonariusze odkryli jednak, że poszukiwany przebywa na terenie Polski. W wyniku współpracy policjantów z Bydgoszczy i Wrocławia, 45-latek został znaleziony na terenie województwa dolnośląskiego. Wczoraj (6 września) poszukiwacze z Fordonu i komendy wojewódzkiej pojechali pod wytypowany adres do jednej z wsi w powiecie legnickim. Mężczyzna ukrywał się na kurzej fermie. Był zaskoczony, że policjantom udało się go wytropić.

Poszukiwany został zatrzymany i dowieziony do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Następnie trafił do policyjnego aresztu. Stamtąd trafi już do więzienia.


Powiązane treści