Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Mieszkaniec Kapuścisk „chomikował” narkotyki. Policjanci znaleźli spore ilości marihuany i amfetaminy

Dodano: 26.02.2021 | 11:57

Na zdjęciu: Nastolatek trzymał w swoim mieszkaniu pół kilograma narkotyków.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego zabezpieczyli blisko pół kilograma narkotyków. Do sprawy zatrzymali 23-letniego mieszkańca bydgoskich Kapuścisk. Policjanci znaleźli w jego aucie, mieszkaniu i piwnicy marihuanę oraz amfetaminę.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców bydgoskich Kapuścisk może być zamieszany w proceder narkotykowy. Funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego i przystąpili do działania.

W środę (24 lutego) przed południem namierzyli 23-latka przed jednym ze sklepów na ulicy Glinki w Bydgoszczy. Mężczyzna został wylegitymowany, gdy wychodził z auta. W trakcie przeszukania jego pojazdu policjanci znaleźli kilka zgrzanych hermetycznie woreczków z suszem roślinnym i białym proszkiem. 23-latek oświadczył, że jest to marihuana oraz amfetamina. Potwierdziły to też później wstępne badania narkotesterem. Bydgoszczanin został zatrzymany – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Basen na Kapuściskach ponownie otwarty


Następnie funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli kolejne woreczki z marihuaną, amfetaminą oraz jedną tabletkę ekstazy – łącznie blisko pół kilograma narkotyków. – Oprócz tego zabezpieczyli też sprzęt do porcjowania i pakowania narkotyków, między innymi młynek do mielenia, puste woreczki foliowe, wagę elektroniczną oraz pakowarkę próżniową. Zabezpieczone zostały także pieniądze: blisko 5500 złotych w gotówce – opisuje kom. Słomski.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Podejrzany trafił przed oblicze prokuratora, który postanowił wnioskować do sądu o jego tymczasowy areszt. Dzisiaj (26 lutego) sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

5 1 vote
Article Rating
Mieszkaniec Kapuścisk "chomikował" narkotyki. Policjanci znaleźli spore ilości marihuany i amfetaminy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments