Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Mieszkaniec Szubina zatrzymany. Trzymał w domu marihuanę

Dodano: 06.07.2022 | 16:38

Na zdjęciu: W pomieszczeniach użytkowanych przez 30-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 80 gramów marihuany.

Fot. KPP Nakło

Ponad 80 gramów marihuany zabezpieczyli szubińscy kryminalni w pomieszczeniach użytkowanych przez 30-letniego mieszkańca miasta. Miejsca, gdzie przechowywane były zabronione środki wskazał pies. Podejrzany już usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

To, że mieszkaniec Szubina może posiadać narkotyki, w ostatnich dniach ustalili kryminalni z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze zweryfikowali te sygnały wczoraj (5 lipca) – do akcji wykorzystali psa, który potrafi wykrywać narkotyki za pomocą węchu. W pomieszczeniach użytkowanych przez 30-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 80 gramów marihuany.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy hotel w centrum Bydgoszczy już otwarty [ZDJĘCIA]


Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. – Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec Szubina usłyszał zarzut posiadania zabronionych środków, za co odpowie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją oskarżyciela podejrzany został objęty policyjnym dozorem, a o jego losach zdecyduje sąd – podaje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy komendy policji w Nakle nad Notecią.

0 0 votes
Article Rating
Mieszkaniec Szubina zatrzymany. Trzymał w domu marihuanę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments