Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 1 • L 0
2C
Sr
2C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportMikołajki z siłaczami. Charytatywne zawody w StepOne Fitness
charytatywny turniej strongman - mat prasowe
04.12.2019 | 13:50

Mikołajki z siłaczami. Charytatywne zawody w StepOne Fitness

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Już w sobotę (7 grudnia) odbędą się Charytatywne Mikołajkowe Zawody w Trójboju Siłowym. Impreza połączona będzie z pierwszymi urodzinami sklepu SFD i dniem otwartym w StepOne Fitness. 

Jeden dzień – trzy wydarzenia. Pod takim hasłem promowana jest sobota w siłowni mieszczącej się w Focus Mall. Jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, w ramach drzwi otwartych, wstęp do StepOne Fitness będzie bezpłatny. Ponadto swoje pierwsze urodziny będzie świętował sklep SFD z ul. Jagiellońskiej 58. W planach są między innymi degustacje fit żywności. Wszystkiemu towarzyszyć będą mikołajkowe zawody w trójboju składającym się z przysiadu, wyciskania na ławce płaskiej i martwego ciągu.

Wpisowe do zawodów wynosiło minimum 30 zł. Cała kwota zostanie przeznaczona na zbiórkę SRTB Dzieciom Wszystkie wolne miejsca zostały zajęte błyskawicznie – w imprezie wystartuje 7 pań i 27 panów. Sędzią głównym zawodników będzie Damian Maśliński, którego losy opisywaliśmy dokładnie rok temu w artykule: Człowiek z żelazem. Sędziować będą także Angelika Maślińska i Oskar Rocławski.

Ważenie i odprawę zawodników zaplanowano na godz. 10:00, start zawodów – na 11:30. W ramach wydarzenia zaplanowano również aukcje charytatywne. Zapraszają siłownia StepOne Fitness,  strongman Mariusz Maren Dąbrowski i właściciele sklepu SFD – Kamil Szczęsny i Weronika Syczewska.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści