Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 4 • L 1
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIMikołajkowy Frymark już w niedzielę
frymark_swieta3
03.12.2016 | 09:32

Mikołajkowy Frymark już w niedzielę

Na Frymarku nie zabraknie pomysłów na mikołajkowy prezent.

Na zdjęciu: Logo Mikołajkowego Frymarku

Fot. organizator

Już w najbliższą niedzielę – pierwszy, grudniowy Frymark bydgoski. Będzie to Frymark przed Mikołajkami, więc miły i radosny.  

Kto 4 grudnia w godzinach od 11 do 15 przyjdzie na ul. Poznańską 12, ten znajdziecie tam piękne podarunki jedzeniowe i rękodzielnicze. Czekać będzie na klientów ponad 50 wystawców: na parterze, 1 piętrze i tarasach nad Młynówką. Można przyjść z dziećmi, gdyż dla nich przewidziano warsztaty rękodzielnicze.

Przypominamy, że Frymark bydgoski to cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem. Odbywa się regularnie od grudnia 2013, najpierw co dwa tygodnie a teraz co tydzień.

Na Frymarku bydgoskim znajdziecie m.in.: miody,  makarony domowe,  hiszpańskie oliwy  sery i twarogi z mleka koziego,  produkty bezglutaminowe,  pasty warzywne i owocowe,  soki tłoczone  chleby pieczone na zakwasie i bez,  wędliny, mięso,  syropy,  przetwory z warzyw i owoców  przetwory mleczne z krowiego mleka,  domowe wypieki  jaja, rodzaju kiszonki  oleje tłoczone na zimno,  kawę parzoną alternatywnymi metodami,  domowe obiady   i wiele innych przysmaków.

 

 


Powiązane treści