Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 3 • L 3
9C
Sob
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeMisjonarski Dom Miłosierdzia stanie przy bazylice! Mamy wizualizacje!
Misjo
18.06.2018 | 16:38

Misjonarski Dom Miłosierdzia stanie przy bazylice! Mamy wizualizacje!

Na zdjęciu: Wizualizacje.

Fot. Nadesłane

Jeszcze w niejednych uszach pobrzmiewają muzyczne wspomnienia i wracają wspaniałe wrażenia ze sceny VII edycji Festiwalu Nowe Spojrzenie, tymczasem spieszymy z wiadomością, że już wkrótce, właśnie tam gdzie stała scena, rozpoczną się prace przy wznoszeniu Misjonarskiego Domu Miłosierdzia!

Wizualizacje Misjonarskiego Domu Miłosierdzia, do których udało nam się dotrzeć, działają na wyobraźnię, co do przyszłego wyglądu, ale wiadomo na pewno, że w nowym obiekcie znajdą się kuchnie, jadalnie, gabinety medyczne, magazyny i cała infrastruktura potrzebna do skutecznej i mądrej pomocy biednym i potrzebującym. A jest to ni mniej, ni więcej tylko czwarty filar Festiwalu.

Bydgoskie Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo robi co może, by przywrócić wykluczonym społecznie godność, zadbać o  pełny brzuch, nie zapominając o przyodzianiu,  pomocy medycznej i wszystkim, co wiąże się z  procesem wychodzenia z bezdomności czy biedy…


Powiązane treści