[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Moc atrakcji za pół ceny. Nadchodzi tydzień zniżek!

Dodano: 23.09.2022 | 15:06

Na zdjęciu: W tym roku do akcji dołączyły między innymi Park17, MW AQUA i Atelier Wizerunku AWMA.

Fot. Edyta Linowiecka

Przełom września i października to czas, w którym odbywa się coroczna akcja Metropolia za pół ceny. W tym roku nie mogłoby być inaczej! Tydzień zniżek rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 26 września.

To będzie już szósta edycja akcji pod szyldem Metropolii za pół ceny, która jest rozszerzeniem organizowanej przez cztery lata Bydgoszczy za pół ceny. Zmiana nazwy spowodowana była zwiększeniem zasięgu wydarzenia o tereny gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Dzięki temu zniżki pojawiają się nie tylko w Bydgoszczy, ale również między innymi w Koronowie, Dobrczu czy Osielsku.

Kupuj za pół ceny

Głównym założeniem akcji jest zapewnienie przez firmy i instytucje zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty lub usługi w trakcie udziału danego punktu w wydarzeniu. Metropolia za pół ceny trwa od 26 września do 2 października, ale nie wszędzie zniżki obowiązują przez cały tydzień. Każda zgłaszająca się firma i instytucja mogła samodzielnie wybrać minimum trzy dni swojego udziału w akcji. – Przedsiębiorcy sami decydowali przez ile dni tego tygodnia będą oferowali swoje produkty lub usługi w obniżonej cenie. Większość z nich wybrała opcję dłuższą niż wymagane 3 dni. W tym roku znajduje się także oferta zniżek 20 – 30 procentowych na szerszy asortyment – mówił Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy, podczas konferencji prasowej zapowiadającej akcje.

Zakupy będzie można zrobić w ponad stu miejscach stacjonarnych oraz w kilkunastu sklepach internetowych. Poza tym do akcji zgłosiły się również firmy przyjmujące zgłoszenia drogą telefoniczną lub mailową.

Różne branże, jeden cel

Zróżnicowanie oferty to jedno z najważniejszych założeń tygodnia pełnego zniżek. Każdego roku do akcji przystępują partnerzy z przeróżnych branż. Najliczniej reprezentowana jest gastronomia, lecz równie często zgłaszają się przedstawiciele gabinetów kosmetycznych i salonów masaży.

Jedną z osób, która co roku zgłasza swój udział w akcji jest Magdalena Andler, założycielka Atelier Wizerunku AWMA, która pomaga w doborze stroju do sylwetki, analizie kolorystycznej i nauce makijażu. – Liczba klientów jest różna, ale to dla mnie dobra zabawa – mówi Magda, która w ten sposób dociera także ze swoją ofertą do nowych osób.

Równie nietypowe usługi oferuje Monika Wójcik, czyli właścicielka MW AQUA, prowadząca kursy pływania. W tym roku w ramach akcji zaprasza na naukę osoby dorosłe. – Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności pływackich. Wszystkiego nauczymy na zajęciach – mówi Monika i dodaje, że inną możliwością spędzenia czasu w wodzie jest również Aqua Aerobic, czyli ćwiczenia gimnastyczne realizowane przy muzyce na basenie. – To świetna, w pełni bezpieczna zabawa i sposób na pozbycie się zbędnych kalorii. Uczestniczą w tym osoby w różnym wieku. Ostatnio przyszła do nas babcia z wnuczką i obie poradziły sobie bardzo dobrze – wyjaśnia.

Moc atrakcji za pół ceny. Nadchodzi tydzień zniżek!

Propozycje dla małych i dużych

Większość zniżek w Metropolii za pół ceny adresowana jest do osób dorosłych, ale nie brakuje też propozycji dla dzieci czy całych rodzin. Obiad w restauracji czy wizyta w muzeum to pomysły dla osób w różnym wieku. Tak samo jest z ofertą Park17, czyli Centrum zabaw i trampolin w Bydgoszczy.

Paintball laserowy to nie tylko zabawa dla dzieci, ale również dobry pomysł na spotkanie integracyjne w firmie czy rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego – mówi Anna Buszman, właścicielka Park17. Skorzystanie z tej oferty to także okazja do przetestowania zupełnie nowej, innowacyjnej broni laserowej, która dopiero, co pojawiła się w tym miejscu.

Jak korzystać z promocji?

W każdym z punktów biorących udział w akcji na klientów będą czekać minimum trzy produkty lub usługi przecenione dokładnie o połowę ceny. Wyjątkiem są firmy lub instytucje, które nie mają możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Ponadto w niektórych miejscach pojawią się dodatkowe promocje z innym rabatem – czasami nawet wyższym niż 50%.

Aby skorzystać z wybranej zniżki, należy po prostu zgłosić się do wybranej firmy w trakcie jej udziału w akcji. W każdym miejscu promocje będą obowiązywać w różnych terminach, ale przez minimum trzy dni. Dokładne informacje o poszczególnych Partnerach i ich ofertach można znaleźć na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na stronie akcji na Facebooku – Metropolia za pół ceny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
taros
taros
2 miesięcy temu

A mnie się wtedy udało zrobić masaż leczniczy w Krakowie w bardzo dobrej cenie, o tutaj – https://moonlightspa.pl/masaz-leczniczy-krakow/ I to był trafiony wybór. Lubię takie okazje, bo można naprawdę doskonale trafić.