Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 20 • L 18
22C
Czw
19C
Pt
22C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportModerator Inwestycje sponsorem strategicznym Chemika. Będzie w nazwie i na koszulkach
22.01.2018 | 10:01

Moderator Inwestycje sponsorem strategicznym Chemika. Będzie w nazwie i na koszulkach

Od rundy wiosennej piłkarze z Glinek będą występować jako Chemik Moderator Bydgoszcz.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika są obecnie liderem IV-ligowej tabeli.

Fot. ST

Moderator Inwestycje został nowym sponsorem strategicznym sekcji piłki nożnej BKS „Chemik”. Akademia piłkarska z Glinek będzie mogła liczyć na wsparcie przez trzy najbliższe lata.

Firma była partnerem Chemika już od kilkunastu miesięcy, a teraz współpraca została rozszerzona. Umowa została podpisana w ubiegłym tygodniu i zakłada między innymi, że nazwa „Moderator” znajdzie się w nazwach wszystkich zespołów akademii piłkarskiej, a także drużyny seniorów będącej obecnie liderem rozgrywek ligowych. Logo firmy zostanie umieszczone na koszulkach drużyn bydgoskiego klubu. Umowa będzie obowiązywała przez trzy najbliższe lata.

Jesteśmy lokalnymi patriotami – mówi szefowa PR i marketingu w spółce Moderator Inwestycje, Małgorzata Dysarz- Lewińska. – Działania na rzecz rozwoju naszego miasta są jednym z priorytetów naszej strategii. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest w pewnym sensie sumą naszych pomysłów. Sport, szczególnie ten uprawiany przez młodych ludzi, to obok filmu i rewitalizacji Bydgoszczy, jedna z pasji właściciela spółki Moderator Inwestycje – wyjaśnia Dysarz- Lewińska.

Wśród ostatnich planów Moderatora jest wybudowanie nowoczesnego osiedla na ponad 1200 mieszkań przy ul. Rycerskiej. Obecnie firma realizuje m.in. osiedle domów jednorodzinnych m park w Osielsku pod Bydgoszczą oraz kameralne osiedle Park Leszczyńskiego. W planach ma też odbudowę budynku po kinie Pomorzanin przy ul. Gdańskiej.

Cieszymy się, że tak uznana firma jak Moderator Inwestycje zdecydowała się nas wesprzeć. Jako największy klub piłkarski w mieście również mamy dużo do zaoferowania naszym partnerom – mówi Dominik Malicki, wiceprezes sekcji piłki nożnej.

Pozyskanie sponsora strategicznego to ważny element w rozwoju powołanej jesienią ubiegłego roku Akademii Piłkarskiej. Obecnie na obiektach Chemika szkoli się 550 młodych adeptów futbolu, a drużyna seniorów zdobyła mistrzostwo rundy jesiennej w IV lidze, notując serię dwunastu kolejnych zwycięstw.


Powiązane treści