Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
64% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 3 • L 2
2C
Pon
1C
Wt
3C
Sr
5C
Czw
6C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIModowy show z Joanną Krupą i koncert Sarsy – tak Focus będzie świętował swoje 10. urodziny!
12.04.2018 | 14:12

Modowy show z Joanną Krupą i koncert Sarsy – tak Focus będzie świętował swoje 10. urodziny!

Przed nami dwa tygodnie świętowania dziesięciolecia centrum handlowego.

Na zdjęciu: Joanna Krupa i Sarsa to największe atrakcje urodzin CH Focus.

Fot. mat. prasowe

Już w sobotę, 7 kwietnia, w CH Focus rozpoczyna się wielkie świętowanie. Przez dwa tygodnie na klientów czekać będą atrakcje i nagrody, a w wielkim finale, 21 kwietnia – stylizacje ze słynną modelką, finały konkursów i koncert.

Na najbliższe dwa tygodnie CH Focus w Bydgoszczy zaplanowało cykl wyjątkowych atrakcji, aby wspólnie z mieszkańcami miasta i okolic świętować swój jubileusz. Jego wielki finał odbędzie się 21 kwietnia. Głównym punktem programu będzie modowy show z udziałem specjalnego gościa – Joanny Krupy. Modelka polskiego pochodzenia, która zasłynęła jako jurorka programu TVN Top Model, doradzi bydgoszczankom w doborze stylizacji i makijażu. Podczas wydarzenia będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z gwiazdą i otrzymać autograf. Podczas wydarzenia poznamy też zwycięzcę konkursu internetowego, w którym główną nagrodą jest 2000 zł na zakupy z Joanną Krupą.

O 19.00 odbędzie się koncert Sarsy – piosenkarki, a także autorki muzyki i tekstów. Jej teledyski, w tym przeboje „Naucz mnie” czy „Motyle i ćmy”, mają miliony wyświetleń na YouTube. Uczestnicy wydarzenia usłyszą największe hity artystki, wyróżniającej się swoim scenicznym wizerunkiem.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa będzie promować adopcje zwierząt w parku Kochanowskiego


To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Bydgoszczy i okolic z okazji 10. urodzin CH Focus. Już w tę sobotę startuje konkurs Drzewo Życzeń, który potrwa do 19 kwietnia. Aby wziąć udział w akcji, trzeba opisać swoje marzenie na liściu i zawiesić go na drzewie w centrum. Autorzy 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł. Ich nazwiska poznamy 21 kwietnia.

W dniach 20-21 kwietnia będzie można wygrać karty prezentowe i nagrody rzeczowe w konkursie Szczęśliwa Karta. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest zrobienie zakupów za minimum 100 zł.

Z okazji 10. urodzin przygotowaliśmy dla klientów wyjątkowe wydarzenia, które organizujemy z myślą o stałych gościach centrum, a także tych, którzy zdecydują się dołączyć do wspólnego świętowania. Najbliższe dwa tygodnie będą wypełnione atrakcjami, a 21 kwietnia czeka nas Wielki Finał z udziałem gości specjalnych. 10. urodziny to wyjątkowa okazja, dlatego do udziału w imprezie zaprosiliśmy Joannę Krupę, a obchody uświetni też koncert jednej z najbardziej popularnych wokalistek – Sarsy mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

10. Urodziny CH Focus w Bydgoszczy potrwają od 7 do 21 kwietnia. Wielki Finał odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia w godzinach od 12:00 do 20:00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: http://focusmall-bydgoszcz.pl/.


Powiązane treści