Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Mrożąca krew w żyłach scena w rejonie Wyspy Młyńskiej. Mężczyzna wskoczył do wody

Dodano: 31.10.2023 | 19:39

Na zdjęciu: Straż pożarna intereniowała dziś na Wyspie Młyńskiej.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Dzisiejsze (31.10) popołudnie na Wyspie Młyńskiej i jej okolicach nie było spokojne. Służby ratowały mężczyznę, który wskoczył do Brdy.

Jak relacjonuje straż miejska, we wtorek 31 października około godz. 14:35 do strażników patrolujących Wyspę Młyńską podszedł mężczyzna, który stwierdził, że przy Przystani Bydgoszcz znajduje się człowiek, który stoi za barierką oddzielającą pomost od rzeki. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali mężczyznę płynącego w Brdzie i natychmiast rzucili mu koło ratunkowe, które znajdowało się na pomoście.

Mężczyzna założył koło, jednak odmówił wyjścia na brzeg – relacjonują municypalni. W związku z tym strażnicy wezwali na miejsce straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Około 14:50 strażacy byli już na miejscu – następnie weszli do wody i wyciągnęli mężczyznę na brzeg, a konkretnie na pomost przy Przystani. Topielcem zaopiekowali się ratownicy medyczni. – Uratowany mężczyzna nie podał powodu, dla którego znalazł się wcześniej w wodzie – komentują strażnicy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments